Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Mikor jobb egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Mikor jobb egy popsi, ha szűk (még bejáratos) vagy már inkább tág (be van járatva)?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem, bár ha már tágabb, akkor nem kell annyi időt a szex elején óvatoskodni :-)
2016. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jo ha szeretem az illetot.
2016. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy. barátom elég sok sráccal lefeküdt előttem, így neki már nem kell sokat szenvedni a tágítással:D végülis jobb, hogy már nem kellemetlen neki ha berakom.
2016. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Hmm, nem tudom, én inkáb játszok vele plusz 15 percet, de ne legyen már egy széthasznált ktsg.

Legyen szűk ;)


25f

2016. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Izgató az is, ha még szűz a srác, de őszintén szólva kényelmesebb, ha már be van járatva neki alaposan. Egy tapasztalt passzívval könnyebb nagyot alkotni az ágyban. ;)
2016. márc. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!