Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az olyan aktívoknak, akik ducibbak vagy kifejezetten kövérek, azoknak esélyük sincs partnert találni?

Figyelt kérdés
Persze a biszex és meleg pasik is jönnek, hogy a kinézet nem minden, de ha meglátnak egy ilyet, még csak esélyt sem adnak, hogy megismerjék.

2016. febr. 11. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek kövér aktív pasikat, akiknek mindig jut valaki a brére. Mondjuk nem kifejezetten hájasok, de ducik.
2016. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se igaz. Az igénytelenséget nem szokták szeretni az emberek. Az pedig sajna sokszor együtt jár a kövérséggel.
2016. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két partnerem is volt már hosszabb távon, meg egy-két alkalmi, pedig én sem vagyok nádszál. Én nem adom fel a reményt, és közben igyekszek is tenni azért, hogy ne legyek duci :)
2016. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor kiegészíteném annyival a kérdést, hogy az igényes, a higiéniájára valamit is adó ducik/kövérek. :)
2016. febr. 11. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan oldalt ahol kövérek és extrém köverek vannak fent és rengetegen olyanok mint amit leírtál. És sokan már találtak is partnert/párt maguknak.
2016. febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
202 centihez 130 kiló vagyok. Nem az a kifejezetten elhízott, dagi fajta, de korántsem kigyúrt. Mégis mindig találok szexpartnert Tinderen elég gyorsan.
2016. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kb így nézek ki (testre. Arcra azért szebb vagyok):


[link]


25 éves vagyok. Ha akarok, tudok találni nálam jóképűbb és átlagos, sportos vagy vékony alkatú férfiakat is, akikbe belebújhatok, szimpátia alapján.


Nem az alkatoddal van a baj, mert én is duci alkattal vagyok sikeres.

2016. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én pont extrém kövéret keresek, én macis fajta vagyok, de esélytelen ilyet találni. Pedig van aki az ilyet is kedveli, pl. én...
2016. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mert ez a külső nem számit duma csak arra vonatkozik aki mondja.
2016. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele hogy ha duci akkor nem baj,de a kövér zavarna nagyon is :D aktívnál annyira nem is fontos,nekem passzívként rosszabb mert még egy fikarcnyi szexi sincs bennem a kis pocakommal, test szőrzetemmelmszélesebb vállammal,arcszőrzetemmel és stb stb stb... :D
2016. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!