Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha eggy srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha eggy srác pusztán az arc alapján el ítél úgy hogy nem ismeri a belső énem az miért van?

Figyelt kérdés
Ténleg ijenek a fiatal melegek?? Vagy a tàvolsàg nektek az mekkora gond ha ismerkedni szeretnétek???
2016. jan. 31. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy felszínes köcsög, de amíg nem tudsz írni, addig inkább ne is ismerjen meg.
2016. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert így gondolkozol

"Haat hpgy leszopjon... meg csinàjja azt amit eggy lànynak kell... de persze fontos az is hogy szeressen bújni is.. mert azt is szeretem.. nem csak a szexről szól minden..."


forrás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

2016. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Uni vagyok... azt pedig csak poénból írtam. Megbàntam hogy azt úgy ki írtam. Nem ezt érdemlik meg nem csak ezek a "feladatai".
2016. jan. 31. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy vannak feladatai annak, aki veled jár?

Ez egyre érdekesebb.

Hány éves vagy? (helyesírás alapján kb 10-11)

2016. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erre mondják, h felszínes joggal. Ne aggódj, lesz, aki meg akar ismerni.
2016. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Màr eggy ideje próbàlkozom... de még semmi...: ( : (
2016. jan. 31. 14:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se ismerkednék olyan személlyel, aki nem tetszik vagy esetleg kimondottan ellenszenves a képen. Aztán a te esetedben a helyesírásod is kizáró ok lenne nálam... Nem is mennék el a képcseréig egy olyan személlyel, aki így ír.


20/F

2016. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hat ugye a kulso megfog
2016. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi. Én is ha rá nézek valakire, akkor el tudom azt dönteni hogy el tudok vele valamit képzelni vagy nem. Szerintem ebben nincs felszínesség, és ezzel mindenki így van.
2016. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nem nemi identitástól független

ha elsőre látunk valakit, találkozunk valakivel, 70%-ban megítéljük

még ha ez nem teljesen tudatos dolog

2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!