Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki heteronak szuletik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevemmiszter kérdése:

Ha valaki heteronak szuletik az ugye nem valtozhat meg? Mert nekem eddig voltak barátnőim és mikor smaroltunk allt es amiota nincs 1 éve azóta furcsa minden olyan mint ha nem akarna allni mikor latok egy jó segget vagy valami? Ugye nem lettem langyi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Állítólag ha kecskevért kensz teliholdkor a kukidra, akkor visszaváltozol heterora.
2016. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Próbàld ki hogy ne verd ki mondjuk 2hétig. Hiddel hogy amint meglàtsz eggy csaj segget azonnal merevedni fog.... szerintem arra nem túlsok eséjvan hogy valaki heteroból meleg lessz. Persze lehet tévedek.
2016. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-.-
2016. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom egy újabb provokatív kérdés szimplán, de azért leírom...:


1. Aki melegnek születik sincs bélyeg a homlokán, hogy meleg vagyok, hanem rájön valamikor x évesen amikor szexuálisan aktívvá válik, és elkezd érdeklődni mások iránt.


2. Ha nem izgulsz fel a lányokra egyáltalán nem jelenti, hogy akkor meleg vagy. Ezt nézve lehetsz akár aszexuális is. Meleg akkor és CSAK akkor vagy, ha a fiúkra izgulsz.

2016. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!