Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kell gumi análhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell gumi análhoz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell gumi hozzá. Manapság túlaggódják ezt a betegség elkapás dolgot, illetve egymástól tanulják. Én nem szoktam használni gumit és soha sem kaptam el semmit. Biztos én vagyok a kivétel..
2016. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5%
Jelenleg az ötödik barátom fogyasztom, de még egyiket sem tudtam rábírni arra, hogy gumit húzzon.
2016. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsés vagy előző...:)

E-coli pl ha kiveszi belőlem a szájába már nem rakná.

Szopás gumi nélkül, de dugás gumi nélkül soha.

2016. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért ö az aktív, mert ő irányít. Előbb szopom, aztán fenék.
2016. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Hogy ne kapj el semmit. Sajnos sokan felelőtlenek aztán 20 évesen AIDS fertőzöttek lesznek, ami NEM GYÓGYÍTHATÓ! Mellesleg egy csomó hugyuti fertőzést is kaphatsz, ami elég kellemetlen tud lenni.
2016. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!