Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az lenne, hogy amikor felnyomt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne, hogy amikor felnyomtam magamnak egy egyenes tárgyat, lehet kicsit mélyebbre, és miután lassan kihuztam, egy kicsit véres volt a tárgy. Nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt hogy vérzett, sohase, csak most először. És nem is fájt. De csak egy csepp vér volt szinte. Nem is kezdett el folyékonyan vérezni.
2015. dec. 22. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kicsit felsértetted magad...

Legközelebb óvatosabban, és pénisz formájú dolgot dugj fel, ami erre lett kitalálva.

2015. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Végbélről van szó?

Mert az sokkal nehezebben regenerálódik.

2015. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. dec. 22. 21:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, arrol van szo. De nem nagy baj ugye?
2015. dec. 22. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Alekszej Tatarovot, a 1 guy 1 jar videó főszereplőjét sose fogod felülmúlni.

Ez a zseni egy egész befőttesüveget dugott fel magának. Legnagyobb meglepetésére viszont ahogy beleült a nagy és széles üvegbe, az egy pukkanással szétdurrant a belében, kettévágva a prosztatáját és felsértve ezernyi helyén a belét. Meglehetősen döbbenetes a tény, hogy a videó utolsó kb. két percében úgy szedegeti ki magából az üvegdarabokat, hogy folyik a vér a végbeléből, de közben meg se nyikkan...

2015. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván sokkot kapott.
2015. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös. mert ott volt a házban a családja, aki nem tudta, hogy mi a hobbija. :)

Hogy miért árulta el a nevét, azt sosem tudjuk meg. :)

2015. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: főleg, hogy azért Kijevben a nép amolyan közepesen homofób, szóval azt sem értem, hogy hogyan nem verték meg még egyszer se ezután.
2015. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úristen.. Nagyon durva. :D :/ Lehet nem volt minden a helyén az agyába...
2015. dec. 22. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem inkább az döbbent meg, hogy ezt utána még valaki fel is töltötte a netre... És ezen valaki élvezkedik? Vagy csak borzongásból nézik? Amúgy meg lehet előtte bekapott valami kis drogot ami túlzottan ellazította.
2015. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!