Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nem fura, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura, hogy a barátom nem szeretné ha lenyelném az ondóját? 20/F

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem szeretné, ha lenyelném, mert az ő értékrendjébe nem fér az bele, hogy ne legyek vele egyenrangú szex során. (Én vagyok a passzív.) Szerinte ez megalázó és azt szeretné, hogy egyenrangú legyek vele. De szerintem akkor is egyenrangú leszek vele, ha megteszem ezt. Mellesleg eddig mindig lenyeltem neki, napi szinten is és én szeretem is nyelni. Tök aranyos ez a gesztus és gondolkodásmód tőle, de én akkor is le szeretném nyelni. Csak félek, hogy emiatt elítél majd vagy nem tudom. Szerintetek miért gondolja így? Volt már valakinél hasonló dolog?

2015. dec. 18. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt jelenti sokat érez irántad szerintem. Nekem volt barátnőm akit nagyon szerettem szivesen nyaltam , de hogy o csinalja azt csak annyira volt hogy benyalazzon es csússzon a szex. Mostani "baratnomnek" akit kihasznalok ( sajnalom de igy van ) neki siman hagyom , kérem is , es én ot nem is kenyeztetem annyit.
2015. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan nem lattam hogy 20/F es homoszexualitás ... Úristen :D Bocs !!! De hatha hasznos ...
2015. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szeret. Amikor én voltam szerelmes akkor én sem feltétlenül igényeltem az olyan dolgokat amik esetleg megalázhatják. Beszéld meg vele higy ez számodra nem az.
2015. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeret. :) Köszi a választ!
2015. dec. 18. 22:52
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg neki, hogy te ezt szeretnéd. A szex csak akkor jó, ha azt mindkét fél ugyanúgy élvezi. Ha te nem nyelheted le, akkor már nem is olyan jó, mert számodra ez amolyan "nagyfinálé", gondolom. Az mellesleg elég furcsa, hogy az értékrendje szerint előrébb van az egyenlő rang, mint a te akaratod. Ha te nem akarod ezt a fajta egyenlő rangot, akkor ő miért akarja? Neked ez rosszul esik, neki meg semmi jó nem származik belőle, sőt takarítania kell utána...
2015. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig lenyelted akkor eddig nem zavarta, most világosodott meg hirtelen, vagy mi? Vagy eddig lekötözted és lefejted míg ő tiltakozott? xD
2015. dec. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a szextől nem érez alárendeltnek? Vagy úgy nem csináljátok? Szóval ez elég logikátlan gondolkodás. Amennyiben te is akarod, úgy nem alárendeltség, hisz nem kényszerít. Amúgy meg ő is lenyelheti, aztán akkor kvittek lesztek.
2015. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De. Szoktuk análisan is csinálni, elég gyakran és érdekes, mert az nem gond neki, pedig én vagyok a passzív. Eddig nem volt neki probléma, hogy lenyelem mindig, ezért is írtam a kérdésben, hogy furának találom, hogy most így gondolja.
2015. dec. 19. 09:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak én szoktam őt orálisan kielégíteni, ő nem engem.
2015. dec. 19. 09:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátod? Nem lehet,hogy eddig is "zavarta" csak nem hozta fel?


Egyébként nyugodtan beszéld meg vele,hogy te ezt élvezed és szerinted nincs benne semmi megalázó.

Nem hinném,hogy elítélne emiatt hiszen szeret. :)

2015. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!