Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi a teendő, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő, ha már kiskorom óta lánynak érzem magam?

Figyelt kérdés

Szívesen lennék shemale, de a szüleim kitagadnának és meg is értem őket, hiszen ez nem normális és nem leszek képes a gyereknemzésre (mert nem lesz mellettem egy megtermékenyíthető egyed).


Viszont én csak ezt szeretném, de sajnos látom a boldogságot (szülők kényszerítésére) abban is, ha szerzek egy barátnőt és boldog párkapcsolatot létesítünk...


Szerintetek mit kéne tennem?


19/F

U.i.: kissé nőies vagyok, így nem lenne túl gáz a shemale szerep...:)

[[shemale= férfi nemű, aki női hormonok szedése útján feminin testet "teremt" magának. Egy sajátossága, hogy a férfi nemi szerve meg van és funkcionál is.]]


2015. nov. 21. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem lenne jó ha fiút keresnél.. úgy értem ha meleg életet élnél? Talán egy kicsit könnyebben elfogadnák a szüleid
2015. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy látom ott vagy, ahol a paet szakad. Két dolgot tehetsz. Vagy eljátszod a boldog párkapcssolatot a családod örömére, nemzve a nemzet âltal megkövetelt minimum 2 gyereket. Vagy felvállalod a környezeted elõtt a belsõdet, õket lehet elveszted, de úgy élnêl, ahogy szeretnél. Nem ismerlek, és nekem nincs hasonló problémám, így nem tudom, mit tegyél, de annyit javasolni tudok, hogy keress fel egy mentálhigiénés szakembert, vagy egy hasonló sorsú személyt, akivel átbeszélve a témát rávezetheted saját magad a megoldásra.
2015. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt a szüleid véleménye nem mérvadó. A boldogságod csak a te ügyed nem másé. Másrészt pesten láttam már nem egy shemale-t, olyan lábakkal, hogy kettéált a fülem. :)
2015. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológus.
2015. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Trans awareness week van szal az idozites tokeletes 😄 en azt mondom, hogy csinalj amit akarsz, Te eleted, Te tested. Ugyan ez sajnos még nem elfogadott elegge, nagyjaból sehol a világon fel kell keszulni, hogy ellenezni fognak 14/f/m
2015. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod hogy a kettő együtt nem megy? Shemale-ként is lehetne barátnőd... transznemű leszbikus nőkről még nem hallottál? Mert én igen...

19/l

2015. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy képet tudnál küldeni?
2015. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyeneket!

Miért lépnek le? Feltesznek egy kérdést, aztán törlik magukat!


SZERINTEM, EZ NEM JUTTAT EL SENKIT A MEGOLDÁSHOZ!

2023. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!