Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek izgató, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek izgató, ha egy passzív srác el tud magában tüntetni egy 42 cm-es dildót?

Figyelt kérdés

Ha egy ilyet tövig be tud nyomni:


[link]



2015. nov. 11. 23:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha elhiszitek nekem tisztáznám a helyzetet. Az emberi test borzasztó sok mindent kibír és alkamazkodik. A belek nincsenek odanőve sehova. Képesek formálódni, tagulni, nyúlni, helyzetüket vàlltoztatni.
2016. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
nem...én a sajátom miatt is néha féltem a barátomat és igyekszem óvatos lenni. az izgat ha én vagyok benne nem egy műanyag darab
2016. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mutasd
2016. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Aki izgatonak talalja az forduljon orvoshoz.

Lehet, hogy a centimeterben megadott szam a megteveszto, de par centi hijan fel meterrol beszelunk!!! Konkretan olyan mintha egy labszarnyi hosszu dolgot dugna fel maganak valaki. Biztos, hogy nem egeszseges.

2016. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el semmi gondot nem okoz. 6 eve van ilyenem és semmi egyészségkárosodást nem szenvedtem azóta.
2016. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%
Dieselgirl! Hány éves vagy?
2016. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

utolsó mit keresel homofóbként a homoszexualitás kategóriába, senki se kérte, hogy nézd meg. Másodszor a válaszolók 99%a azt írta, hogy nem izgul erre. Akkor meg mi a baj?

A kérdésre válaszolva pedig, ez eléggé lehetetlennek tűnik :D de ha élvezi csinálja :D

2016. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem ezt a kategóriát keresem, állandóan bejönnek a homokos kérdések. Már elegem van hogy minden második ilyen és ehez hasonló kérdés.
2016. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
90%
23 vagyok.
2016. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!