Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok, gáz a szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok, gáz a szőrös farok?

Figyelt kérdés
Nekem ugyanis szőrös, de nem dzsumbi tehát vágva van, de azért szőrös. Azonban most felhúzott, hogy valaki azt mondta ez igénytelenség. Szerintem meg nem.
2015. nov. 7. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem :)
2015. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is igénytelenség, ugyanannyira mintha a hónaaljad lenne szőrös. Izzad, büdös lesz, jobban tisztán lehet tartani szőr nélkül.
2015. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Aktív vagyok. Szőrös a farkam és eddig minden partnerem imádja. Ja és a hónaljam is szőrös kicsit:) Minden partnerem azt mondta, hogy neki bejön mert férfias. Persze a nagyon sok gáz, de írtad hogy te is vágod, így nincs gond.
2015. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem gáz, én is az ápoltan szőröset szeretem, és nekem is olyan.
2015. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a dzsungellel sincs baj. Persze értem én, hogy valaki egyből az igénytelenségre asszociál ilyenkor, de azért ha valaki rendesen mosakszik, akkor az egész teljesen alaptalan. Sőt kinézetre meg sokakat még izgat is. Szerintem ez csak egy rossz előítélet, de ha valaki csak szőkéket keres, azzal sem érdemes leállni vitatkozni, hogy most mi bajod a barnákkal. El kell fogadni az ízlését és továbblépni, vagy ebben az esetben, ha megér neked annyit, akkor szőrteleníteni.
2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
én az ápoltan szőröset szeretem :) 18/f
2015. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
szexi:D
2015. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jo dolog:)))
2015. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
az enyém elég szőrös eddig még nem okozott gondot usziban mindig megnéznek pasik
2015. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Elmúltak a borotvált 90-es évek, egy pasi attól szexi és pasi ha szőrös. Nem igénytelenül bozontos de szőrös!!!! A nyugat ebben is előrébb van, nem trendi már a csupasz férfi sehol se ott se sehol másütt.
2015. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!