Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is bedepisedtek néha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is bedepisedtek néha a vágyaitok és amiatt, hogy mindneki eltűnik, stb?

Figyelt kérdés
Tehát h nem lehet senkivel rendszeresen szexelni, bújni, stb:( Engem lehangol...
2015. nov. 7. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
eddig sem tudtam senkivel sem szexuális ( meg úgy egyébként semmi hasonló) kapcsolatot létesíteni soha. Ami alapvetően nem lenne nagy tragédia, csak sajnos kezd nagyon az önbizalmam rovására menni. Nem csak az a gond, hogy lehangoló, hanem így másra se tudok koncentrálni. pl.: effektív tanulás, önmegvalósítás esélye gyakorlatilag nulla.
2015. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megesik... L
2015. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen! Sajnos idáig nem volt sikerem a nőknél ,ezért egy kissé az önbizalmam rovására ,ment ,de szerencsére még nem annyira ,hogy ne próbálkozzak.

Viszont mikor egyedül vagyok és belegondolok ,hogy hol tartok ,avagy csak szimplán "unatkozok" ,akkor bizony elfog az a rossz érzés ,hogy nincs senkim ,pedig nagyon vágyok rá.

Sőt ha látok egy csinos lányt akkor sajnos annyira erős a vágy ,hogy negatív irányba terel el ,hogy nekem még soha nem volt résszem ,hogy boldog lehessek valakivel.

2015. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Van ez így,de én hetero vagyok.
2015. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta megtanultam nem csak egy személyre koncentrálni..már nem depizem.Alkalmi szexek adnak egy kis önbizalmat...
2015. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj sokat ezen, hanem inkább akkor már próbálj meg többet tenni az ügy érdekében, keress komoly kapcsolatot vagy szexhaveri kapcsolatot (nem tudtam ennyi alapján eldönteni, hogy mire vágysz). Vagy ha ez jelenleg nem megy, vagy már úgy érzed kimaxoltad, próbáld meg mással elterelni a gondolataidat, keress valamit amiben le tudod vezetni az energiádat. A legrosszabb dolog, amit tehetsz az pont ez hogy nem csinálsz semmit és csak búslakodsz magadban. Sehova sem vezet és csak berögzülnek a rossz gondolatok.
2015. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem áll meg az élet:) Tehát nem szomorkodok ezen, de azért bennem van az érzés... De pozitív vagyok;)
2015. nov. 7. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Nekem még nem volt senki és mikor belegondolok ebbe elkap a rosszullét és nagyon mély depresszióba zuhanok. Alkalmi kapcsolatok kizárva mert én nem tudom elképzelni, hogy valakivel csak a sexért jöjjek össze. Remélem ránk talál a boldogság.


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!