Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Livejasmin munka párként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Livejasmin munka párként otthonról napi pár órában, tapasztalatok ezzel vagy hasonlo felallassal kapcsolatban van? Mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Mi egy duci hazaspar vagyunk akik elegge szukolkodnek munka meg mjnden mellett is... És kitalaltuk hogy probalkozzunk meg vele.
2015. szept. 29. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Én azt mondom nektek a másik oldalról mint aktív használója ezeknek az oldalaknak, hogy az utóbbi időben sokkal népszerűbb (sokkal! főleg pár kategóriában) a chaturbate.com... az egyik nagy különbség, hogy chaturbaton kénytelen vagy a tokonekért cserébe és előtte is ingyen mutatni valami izgalmasat, hogy egyáltalán kapj tokent...

Gondolom ismeritek az oldalt, meg hogyan működik.


Az a lehetőség mindkét oldalon adott, hogy a magyar IP címet használó számítógépek számára elérhetetlenek legyetek. (Bár én azt mondom, hogy ha nem olyan a családi-rokoni életetek, nyugodtan bevállalhatjátok, sok magyar keres kifejezetten magyar kamerást... tény, hogy egy jó részük pénz nélküli ingyennéző, de sosem lehet tudni, de egyrészt adtok nekik némi élvezetet, másrészt kifoghattok ugyanúgy egy pénzesebb formát. Én sem vagyok gazdag, még 30 éves sem, mégis havonta ezreket költök ilyen szolgáltatásra.)


Illetve mindkét oldalra jellemző (eleve erre a szakmára), hogy némi bevállalós stílus vagy bármi extra dolog nem árt, mert anélkül a sor végén maradtok, nézettség és pénz nélkül...


Amit mindenképpen ajánlok, hogy normális internetetek legyen és fektessetek be egy normális HD felbontású webkamerára,(illetve mikrofonra ha nincs beépített) ez nagy elvárás manapság, akinek akadozik a képe, szaggat vagy éppen szemcsés rá se kattintanak vagy már mennek is tovább mert élvezhetetlen.


Illetve azt nem írtam még, de feltételezem, hogy ha ilyen munkán is gondolkoztok, hogy egyértelműen látszik az előadókon, hogy ki az aki valóban élvezi ezt a dolgot és ki az aki tényleg csak a pénz miatt próbálkozik. (Vannak akik ingyen szórakoznak így másokkal mert élvezik megmutatni magukat, na ha ők összekötik ezt a pénzkeresettel sokat kasználnak)


A megkeresendő pénz ezeken, rajtatok múlik. Van akinek nem jön be és miután összeszedet egy hónap alatt 2-3 ezer forintot lelép, van akinek bejön és havonta 1-2 millió! forintot gyűjt. Ezt a chaturbate-en könnyen ki tudom számolni mert meg van adva, hogy hány tokenért hány dollárt kapsz mikor beváltod... és sok párról tudom, hogy naponta csinálnak mondjuk egy 2-3ezer tokenes showt, ez napi akár több száz dollár.


Livejasmin magyar tualjdonos és alapítású cég, magyar székhellyel stb. magyar nyelvű elérhetőség biztos, hogy van... így biztos lehet közvetlenül mastercardra vagy magyar bankba utalni, chaturbate esetében szerintem csinálni kell paypalt , payoneert vagy valami hasonló virtuális valamit.

2015. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!