Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire pedofil jellegű ha bejönnek 17-24 éves pelenka kedvelő fiúk? Szerintem irtó cukik! De az egyik barátom szerint ez iszonyat gát és beteges.26f

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

17 éves és annál idősebb személy semmilyen szempontból nem gyerek, sem serdületlen, sőt többségében már sem fiatalkorú, hanem felnőtt.

Nem vagy tisztában a szó jelentésével, vagy az használja direkt sértésként akit említesz (bár igaz, hogy mindenire rádobálják szitokszóként, csak mert fiatalabbakhoz vonzódik - de aki nem gyerek az nem gyerek), ebből kiindulva a kérdésnek sincs értelme.

2015. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit szeretnél csinálni egy ilyen sráccal :)?
2015. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Semennyire, ha a másik félnek is bejön, és belemegy. 17 évesen már nem gyerekek, szóval semennyire sem pedofil a dolog.

Biztos van olyan, amit te tartasz gáznak és másnak cuki.:)

2015. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
15f vagyok és nekem is bejönnek a 17 körüli pelenkakedvelő fiúk.
2015. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
25 éves pelenka kedvelő fiú vagyok. szerintem is cukik a pelenkás fiúk :)
2015. okt. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pelenkakedvelés és a pedofília két teljesen más dolog. A pelenkakedvelés (ABDL) az az infantilizmus egy fajtája és SEMMI köze a pedofíliához.
2015. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ementali ***** válasza:
100%

Érintettként írom, nekem is bejönnek a pelenkás fiúk.


Se nem pedofil, se nem gáz, se nem beteges. Aki ilyet mond az vagy nincs tisztába a fogalmakkal vagy sértegetni akar.

2016. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!