Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy azért lettem meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért lettem meleg mert az iskolában a nagyobb fiúk gyakran kényszerítettek orális szexre?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
34%
De buta vagyok, homoszexuális kategóriába írom, hogy heterofóbia, még a végén feljelentenek.. :DD Amúgy ez egy létező fogalom, ha valaki nem tudná.. Kérdező, akik ezt veled tették, ugyan olyan homokos, aberrált "emberek", mint akik itt válaszolgatnak. Elég a 17-es válaszát megnézni, és akkor erre mondják azt, hogy normális.. Pontozzatok le nyugodtan érvelés nélkül, ez a ti szintetek, és a valóságon ez úgy sem változtat..
2015. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%

Remélem, a kérdező már nem is nézi a válaszokat, mert csak szarabbul lesz tőlük. De nem bírom, hogy ne írjam ide, kezdem érteni, miért annyi lány és fiú hallgat a nemi erőszakről, mikor eleve senki sem hiszi el nekik.

Pl. aki azt írta, hogy őt ilyenre erőszakkal sem lehetne rávenni - szerintem meglepődne, ha lefognák és kést szorítanának a torkához de persze ilyenek csak a filmekben vannak, ugye?

Nálunk is ment anno sok disznóság az elemiben, főleg a tornaterem öltözőjében, ami az épület magányos végében volt és utolsó óra után, tanár sehol. Ment a terror, fizikai és mentális, főleg fiúknál. Ha sokan benne vannak, senki sem szól semmit. Még az "ártatlan" nézők sem.

2015. nov. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
Csak én jártam normális suliba? Nálunk ha valaki buz_iskodni mert, azt jól elvertük minden nap, így az utolsó hozzászóló válaszát sem értem.. Itt inkább az a probléma, hogy egyre gyávábbak, és aberráltabbak az emberek..
2015. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
88%
Úgy látszik, ez a normális suli. És pont ez a probléma. Te magad mondod, hogy aki b_ziskodni mert, azt jól elvertétek mindennap. Szóval neked ez normális suli volt. Annak, akit vertetek, ez maga volt a pokol. Neked ez persze nem számít, csak egy volt a sok közül, akit el lehetett verni, mert a többség eldöntötte, hogy b_zi. De lehet, hogy csak az idegesített titeket, hogy szemüveges vagy kövér, dadog, netán eláll a füle, egyszóval más, mint ti. Az, hogy mi a "b_ziskodás", azt mindig a többség dönti el, leginkább vezényszóra és hadd ne mondjam, hogy a többség soraiban több a valódi meleg, mint a kiszúrt áldozatok között.
2015. nov. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%
Engem is vertek már meg, de attól úgy érzem hogy csak több lettem. Tudod ráférne mindenkire egy kis verés, és akkor talán nem lenne ennyi selejt, és tudnák milyen az igazi élet stb.. Tudom ez elé betegesen hangzik, de ezalatt csak azt értem, hogy sokan álomvilágban élnek, és sokszor a dolgok tényleg azok aminek látszanak..
2015. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23%
Akik azért vernek el valakit mert szemüveges, vagy dadog, azok mind szar emberek. Ebben egyetértünk szerintem.
2015. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%

Alkalmi verekedés (verés) és folyamatos terrorizálás között szerintem különbség van azért. Egyébként nem vádollak semmivel, nem személyeskedésnek szántam.

Az utóbbiban tényleg egyetértünk, csak hát itt megint kikívánkozik a kérdés, hogy kinek mi üti meg a tolerancia-szintet. Mert én pl. nem tudom, mitől más az ha valaki dadog, attól aki meleg.

Na mindegy, eleget ragoztuk a témát, szerintem. :)

2015. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a melegséggel van baj, hanem azzal ha valaki nem képes megérteni, hogy te hetero vagy, és ugyan úgy nyomul, vagy játékosan fogdos.
2015. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.a sexuális orientáció megváltoztatása elég macerás,szinte lehetetlen...de ha csak ezzel találkozunk akkor a másik lehetőség ismereten marad,nem hiszem,hogy veled is ez történt.

de mégis miféle iskola az ilyen?

2015. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!