Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy olyan pasit keresek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan pasit keresek, szinte lehetetlen lesz ugye?

Figyelt kérdés
Olyat keresek aki kigyúrt(nem olyan durván, hanem ami még jól néz ki), helyes, de olyan h minden pasi álma, szöke, gyönyörü szeme van, fogai tökéletesek, lába vékony, de olyan férfias módon és a legkedveseb , legaranyosabb, legfigyelmesebb srác, és persze bejövök neki! Szerintetek van ilyen párosításra esélyem, szerintem jól nézek ki, van önbizalmam magammal nincs gondom...eselytelen?
2015. szept. 6. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Elég volt mára az internetből.
2015. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tényleg csak gyökerek vannak fent ilyen késön?
2015. szept. 6. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen minden meleg álma szerintem. Csak annyit tudok mondani, hogy remélem találsz egy ilyet :D


18/F/Passzív

2015. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyok az elvárásaid.


Rózsaszín ködben, gagyi romantikus filmek által nevelve, álomvilágban nőttél fel.


Így egyedül maradsz.

2015. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2015. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetetlen. hidd el nem bántásból írom, és nem vagyok gyökér sem :D de... :-/ ilyen csak a filmekben van. és ahogy anyám szokta mondani: "én is sok mindent szeretnék" :-(
2015. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neee legyetek már ilyen negatívak!! SEMMI SEM LEHETETLEN! Akkor megszerezhetem azt akit akarok! Gondolom bíztatni fogtok, nem

Lehúzni, de legalabb latom a realitását elképzeléseimnek, és így még jobb is :) nagyobb a kihívás :) köszi mindenkinek

2015. szept. 6. 23:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A herceg a mesékben létezik, add lejjebb az ilyesfajta idényeidet, mert egyedül maradsz!

Nézz a tükörbe és mérlegelj...Ne keresd a tökéletest, te sem vagy az!

2015. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Saját magammal unalmas lenne járni, pedig már olyan fiút is találtam! De az unalmas! Jobbat keresek magamnál!
2015. szept. 6. 23:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jobbat keresek magamnál!"


Mintha az egyik barátnőmet hallanám! Ugyan ezt mondta, 3 éve! Összejött egy kb címlapról kilépett pasival, mindenki irigyelte, többek között én is. Eszméletlen jó pasi. Tavaly hozzá is ment feleségül! Nagyon büszke volt a férjére...


Aha, csakhogy pont ma egy hónapja, mondták ki a válást, miután fűvel, fával csalta a feleségét, és nem mellesleg jó néhányszor féltékenységében, meg is verte!

Nem azt mondom hogy minden pasi ilyen!


De tudod, a nagyravágyásba már nagyon sokan belebuktak! :))))

2015. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!