Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok és jövőre megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és jövőre megyek koliba. Szeretnék találni barátot. Hogy keressek barátot vagy hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
gyakorikérdéseken nagyon könnyű barátkozni. sok itt a kedves 40 éves bácsika akik pont a 14 év körülieket keresik.
2015. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt is tudsz, és a randi.gay.hu oldalon is tudsz keresgélni :) ott több lehetőség van, csak a kamusokkal kell vigyázni, de azok eléggé feltűnőek úgyhogy :)
2015. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimis, vagy egyetemi koli?
2015. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb dolog szerintem, hogy mindig add önmagad. Akár a koleszben találsz valakit, akár interneten. (Bár mondjuk én először mindig csak barátja voltam a páromnak, és ahogy puhatolóztam, végül róla is kiderült hogy a pasikra bukik. Folyton összejártunk, sétáltunk, meg normális haveros dolgokat csináltunk, és a végén szerelem lett belőle)
2015. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok sikert kívánok neked a párkereséshez!

Szerintem (persze itt magamból indulok ki), jobban jársz ha egy jóval idősebb férfihez vonzódsz. Jobban meg fog becsülni, szépen tud majd szeretni és mindent megkapsz tőle.

De, ahogy az előbbiek is javasolták, mindig légy természetes és őszinte.

Na és persze te is szeresd őt és tégy meg neki mindent amit csak kíván, és meglátod királyi sorod lesz. -Ahogy nekem is! :)))

2015. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!