Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg párkapcsolatban feltétlenül szükséges a szex?

Figyelt kérdés
Itt most csak arra az aktusra gondolok,hogy a hátsó fertályba dugják a répát.

2015. aug. 25. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a szex az elsődleges szempont. Egyébként pedig ezer és egy módja van a kielégülésnek. A másik csak szimplán ki is verheti, ennyi. :) Egyébként pedig nekem az a fontos, hogy egy társra leljek, nem pedig egy szexpartnerre. Fontos, hogy szeressen, és én is őt, hogy mindig legyen közös téma, tudjunk mindenről beszélgetni, lehessen vele viccelődni, de ugyanakkor legyen érzelmes, mint én, és lehessen odabújni hozzá, átölelni, reggel a karjai közt ébredni, legyen romantikus, és persze intelligens is. Nekem ezek az elsődleges szempontok. Még egyszer hangsúlyozom: fontos számomra a szex is, mivel elég gyakran igénylem a kielégülést, de nem ez a mérvadó, mellesleg még nem is voltam fiúval együtt, szóval nem tudok annyira nyilatkozni, de sokkal fontosabb dolgok is vannak ennél. Legalábbis nálam. :) 20/f
2015. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szükséges a szex, viszont egymás kielégítése nagyon fontos, de ugye erre vannak más módszerek is. Egyébként még aktívként sem kívánod magát a közösülést?
2015. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi már pár éve együtt vagyunk,de csak az orális szex jön be. Azt viszont mindketten imádjuk,amikor nyelhetjük egymásét!
2016. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!