Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteróból biszex, biszexből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróból biszex, biszexből meleg. Csak velem történt meg ez?

Figyelt kérdés
(nem kérek privátot)

2015. aug. 17. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem is kapnál, ne aggódj. Csak veled.
2015. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusként mondom NINCS ilyen!Nálam is ez "volt",de nem valóság volt az se...ez szimplán annyi,hogy a kezdeti elnyomás az érzés iránt egyre inkább feloldódik,és az ember átadja magát az igazi irányultságának...


Szerintem ezeken a fázisokon a legtöbb meleg/leszbikus átmegy...könnyebb is azt mondani,valakinek,hogy biszex,mert akkor kevésbé érzi magát elszigetelve a többiektől az ember.de ez nem megy örökké,ha csak féligazság..


20/L/L

2015. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: Köszönöm a korrekt, értelmes választ ! :)
2015. aug. 17. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :)
2015. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát... én is mentem át ilyesmin és még benne vagyok de én biszex vagyok (és ezt el is fogadtam. Heteróként kezdtem majd azt hittem meleg vagyok mert csak a pasikra vertem ki, de ma már tudom hogy biszex mert mindkettő nem tetszik
2015. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem, kezdetektől fogva biszex voltál, de eleinte nem tudtál róla, aztán olyan újdonságként ért az azonos nemmel erotika, hogy teljesen átadtad magad ennek. A Kinsey-skálán viszont megváltozhatott az "értéked" (eleinte 0, aztán egyre növekvő számérték). Ezen a skálán jellemző, hogy sok embernek változik élete során az "értéke".

Ha nem biszex lennél, hanem szimplán meleg, kezdetektől fogva nem is kezdtél volna ki ellenkező neműekkel.

A biszexuálisokkal egyébként gyakran megesik, hogy életük egyes szakaszaiban csak az egyik nemre, más szakaszaiban a másik nemre koncentrálnak. Ha érdekel a téma, olvasgass szexológiai szakirodalmat, a neten is van nagyon sok, a szexuális viselkedésről is, igaz magyarul kevesebb, de van.

2015. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Átalakultál.Mind így vagyunk.

"Gyermekként álmodtam,és azt hittem úgy lesz..."

2015. okt. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meleg lennel, sose neztel volna ugy nore.
2023. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!