Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ez most komoly? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez most komoly? Ez mindenkivel előfordul?!

Figyelt kérdés

A bátyámról már kb 16 éves kora óta tudjuk, hogy meleg.

Elég rossz kapcsolata van itthon árnyékkal és sajnos apával sem jönnek már ki jól, szóval 14 éves kora óra nem nagyon oszt meg velünk semmit sem.

Azt is hogy meleg úgy tudtuk meg, hogy elmentünk családdal nyaralni, ahova ő persze nem jött es összeveszett anyával, nevelőapukánk korábban jött haza miatta, és itt aludtak lent a kanapén a barátjával.

Anyaéknak ez annyira nem tetszett es direkt mindig hozta ide a pasikat.

De a barátja azóta megmaradt neki (most 23 éves a bátyám), erre előző heten hazahozott egy lányt, egyből bemutatta meg bájolgott stb. Előadta nekünk hogy ő ezt most milyen komolyan gondolja, es ezt mind a csaj elott. Anya meg apu próbáltak mondani neki, hogy basszus ha meleg akkor ne hülyítsen kedves lányokat, erre mondta hogy nem tudja miről beszélnek.

De azért másnap reggel 6-7 órakkor találkoztam egy fiúval lent a konyhában...

Mielőtt valaki írná, hogy bi, nem az!

Mások is ilyen felelőtlenek?!



2015. aug. 10. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hmm. Érdekes
2015. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

a három kérdésedre a válaszaim sorrenben:

1. igen

2. nem

3. nem

2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ömmm... Lehetséges a pálfordulás. De az is lehet hogy bi és kísérletezik.
2015. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkivel????? Na velem aztán NEM!!!! /F.
2015. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
97%

A született feleségekben volt egy ilyen rész.

Andrew (Bree fia ) hazavitt egy lányt. A csávó meleg volt közben is,mint kiderült. A csajt csak azért szedte fel,mert tudta,hogy a csaj szülei kőgazdagok. :D

2015. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy megpróbálta magát visszaédesgetni a szüleitekhez.

Hát nem jött össze.

2015. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

kicsit sok az ideje lelkizni meg nyűglődni.

Az ilyet ki kell b***szni a mezőre egy kaszával, vezesse le a feszültségeit azon.

2015. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Szóval most akkor én vagyok hülye magyarból vagy: van neki egy barátja akivel együtt van azóta, hogy rajtakapták, emelett fiúkat hoz haza, és most már lányokat is (majd megint fiúkat)?? Öcsém, ne haragudj de itt valami komoly baj lehet.
2015. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg arról van szó, hogy bátyád szimplán hiányolja a megértést a család részéről.

Eleve nem véletlenül nem beszél a személyes dolgairól a családnak (valljuk be egyébként, ha egy srác meleg, a pasiügyek általában nem annyira vasárnapi ebéd melletti témák, mint ha lányokról beszélne.)

A család mindig egy kritikus pont: az ember valamiért nem szívesen beszél erről a szüleinek, és ha otthon ezt rosszul kezelik, az eléggé rányomja a bélyegét arra, hogy ő mit kezd a melegségével és hogyan éli meg.


Az, hogy nálatok nem egy beszélgetés során derült ki ez a dolog, ez még rosszabbá tette a dolgokat.

A szüleid nyilván hidegzuhanyként kapták a nyakukba az egészet, meg gondolom tesód sem úgy tervezte, hogy lebukik.

Mindkét oldalt meg lehet érteni, azt is, hogy a szüleid a "sokk" miatt hevesen reagálják le, meg azt is, hogy a bátyád se tudja mit kezdjen a helyzettel.


Aztán hazahozta a pasikat - lázadás - majd mikor rájött, hogy ez nem egy jó megoldás, azzal próbálta rendezni a dolgokat, hogy elhiteti a szüleitekkel, hogy mégis a lányok érdeklik.

(De akár az is lehet, hogy saját magát is győzködni, ez sem ritka.)


A lényeg, hogy azért viselkedik úgy, mert valószínűleg nem érzi úgy, hogy kellően támogatnátok az ügyben.

Ez persze nem jogosítja fel arra, hogy akkor átverjen lányokat, akik esetleg komolyan gondolnák a kapcsolatot vele.


Részetekről, meg részéről is az lenne a legjobb, ha beszélgetnétek erről az egészről, és valahogy a lehető legtermészetesebben kezelni azt a dolgot, hogy ő a fiúkat szereti.

2015. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9! Szerintem te foglaltad össze a legjobban és te látod jól a történéseket.

Szerintem is ez nem más a srác részéről, mint figyelemfelhívás, kétségbeesett segélyfelhívás. Szerintem csak azt szeretné, hogy szeresse már őt valaki.

A szitu ismerős nagyon.......

2015. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!