Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk! Vannak olyan vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Vannak olyan vágyaitok amiket nem mertek elmondani senkinek?

Figyelt kérdés

Vannak olyan perverz vágyaitok amiket ti szeretnétek megcsinálni de féltek hogy mások elitélnének miatta?

Hány évesek vagytok és mik ezek a vágyak?

Fiatalabb fiuk válaszát várom de bárkié jöhet.



2015. aug. 2. 20:06
1 2
 11/19 aladar12 ***** válasza:
66%
persze, hogy vannak. 19 vagyok, és szerinted leírom neked? felejtős.
2015. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Van hát. :) 26/F
2015. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Noren1989 ***** válasza:
84%

Igen, pl egyszer úgy ugranék fejest, mint Dagobert bácsi a kacsamesékben: fejes a pénzbe ;)

25/F

2015. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy pár.

Pisiszex, nyilvanos helyeken csinálni, szendvicsbe dugni (én lennék középen), két pasi nyalogassa egyszerre a farkam, egy kis enyhe bdsm, hittelen ennyi. :D

18/F

2015. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Alsónemű fétis, illetve általam light BDSM-nek hívott dolog.
2015. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sportos srácnak kézzel kiverni, és nézni, ahogy vonaglik a csúcson.
2015. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy srácot használni kedvemre nagyon izgatna. F 24
2015. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
BDSM és lábfétis. Hogy egy fiatal srácnak vagyok a kutyája ,aki már otthon várja mikor későn hazaér a suliból/munkából. Köszöntésképp végignyalom a cipőjét/bakancsát ,majd rám teszi a nyakörvet és a fotelhez vezet ,ahol királyként helyezkedik el engem ,pedig a lábtartóhoz parancsol. Leveteti velem a lábbelijét és arra kényszerít ,hogy letüdőzzem az izzadt zoknijának illatát. Majd le kell vennem róla a zoknikat a fogammal és egy relaxáló talpmasszást/lábfürdőt kell adnom neki a nyelvemmel ,gondosan ügyelve a lábujjak közére is. Ő nem elégszik meg velem ezért hátrakötözi a kezeimet és felfektet a lábtartóra ,majd lehúzza a nadrágomat és előveszi az övét. Azt mondja húszat fog rám húzni ,de a közepénél folyton újra kezdi a számolást. Ha ellenkezek még erősebben kezd ütni. Mikor már nem bírom ki és nyögni kezdek a fájdalomtól betömi a számat a zoknijával és úgy folytatja. Amikor a büntetésemnek vége van még végigsimítja a farkamat. Megnyalja és egy pillanatra bekapja a makkomat ,mert már ő is tudja ,hogy ma éjjel elélvezés nélkül fogok lefeküdni.
2015. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Váó, kedves utolsó, ez nem semmi :D Amúgy ez (hasonló szerepben) engem is izgat, csak ennél "lightosabb" formában, a talpnyalás része leginkább :)

26F

2015. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!