Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szerintetek aktivnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szerintetek aktivnak vagy passzivnak jobb lenni? Kinek miért? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 18:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Bi vagyok, de azért írok. Nekem az aktív oldal tetszik, azt élvezem. Nem voltam még a másik oldalon, de nem is akarok, ahogy a partnereim se.
2015. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami izgat, az kell neked, pl én uni vagyok.
2015. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább szopnék
2015. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet a kettőt összehasonlítani. Mindenkinek az a jó, amelyik őt jobban izgatja. És szerencsére nem vagyunk egyformák, mindenkit más izgat. Én például passzív vagyok, és nem is tudnám elképzelni magam aktívként. Ha engem dugnak, akkor van, hogy feláll közben, de ha nekem kéne betenni egy fiúnak (lányról nem is beszélve), akkor valószínűleg rögtön lelankadna. Ráadásul az sem menne, hogy én irányítsak végig az ágyban. Leszámítva persze azokat a részeket, amikor szopom a srácot, vagy esetleg lovagolok az ölében.
2015. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos én nem meleg vagyok hanem transszexuális,de szerintem nem lehet igazán megfogalmazni hogy melyik a jobb. Hiszen az aktív az aktív oldalt élvezi, a passzív pedig a passzív oldalt. És ez egyéniség függő is,hogy ki melyik oldalon érzi jobban magát.


19/N

2015. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Passzív szerep, de én nagyon lányos vagyok, helyes, 172 magas, vékony, olyan twink, ja és szőke :))

Imádom a partnerem lovagolni, ha nekem kéne d.gnom az nem menne.

Imádom hogy ő irányít az ágyban.

2015. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!