Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha engem nem vonzanak a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem nem vonzanak a nagy mellek, akkor lehet, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Aki meleg pontosan, hogy vette észre magán, hogy nem a lányokat szereti?
2015. júl. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csajon nem csak a mellei a legfőbb lényeg...
2015. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Tedd fel magadnak a kérdést "szeretem a f a s z t? "Ha igen a válasz akkor vagy meleg vagy biszex ha nem a válasz akkor heteró ennek semmi köze a kis mellekhez és rengetek heteró férfinak bejönnek a kis mellű lányok többek közt nekem is
2015. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A női mellek nagysága csupán ízlés kérdése és nem a nemi hovatartozásé.

Az én párom sem ugrál kifejezetten a nagy mellekért, nekem sincs nagy mellem, mégis jó neki és nem meleg, nagyon nem!:)

Amennyiben viszont izgulsz a férfiakra, akkor igen, van benned némi hajlam...Ha a nők abszolút nem vonzanak, viszont a férfiak igen, hát akkor megvan a kérdésedre a válasz!

2015. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt a kérdést fel kellett tenned, akkor igen az vagy..
2015. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajongok a kis cicikért sok férfitársammal egyetemben még akkor is, ha ezt a nők nagyon nehezen hiszik el, mégsem érzek vonzalmat egyetlen férfi iránt sem.
2015. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Akkor vagy meleg, ha a férfiakhoz vonzódsz, nem a nőkhöz. Ha csak simán a nagy mellek nem jönnek be, attól még te lehetsz heteró, legfeljebb kicsit eltérő ízlésű.


*Thomasina*

2015. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

én leszbikus vagyok de egyáltalán nem vonzódom úgy a női mellekhez, nem izgatnak föl.

Persze szép meg minden, de nekem nem erotikus a női mell, a kéz vagy a comb annál inkább.

Van ilyen.


ez az európai kultúrkörben van csak ennyire kiélezve, egy csomó más kultúrában felnőtt ember mondja, hogy az európaiak milyen infantilisek hogy így rá vannak pörögve a mellekre.

japánban a nyak volt az, ami erotikusnak számított pl, Indiában a váll...



meg egyébként is, nem lehet ilyne élesen elkülöníteni, hogy ez női az meg férfi testrész, vannak nők pénisszel, vannak férfiak mellekkel, szóval van mindenféle test, a nem ezen múlik

2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy külső történés alapján tedd már a szexualitásod. Ezt te érzed belül...
2015. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!