Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, csak én komplikálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csak én komplikálom túl a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves srác vagyok,és még szűz. Eddig csak orál kalandjaim voltak,de sose éreztem,hogy bármelyikkel is az igazi lett volna,ha megdug,és ott helyben sem,így mindig csak az orálig jutottunk.

Persze folyton kamuzok,hogy voltam már sráccal 2-3*, mert nem akarom,hogy ezen röhögjenek akárcsak magukban,hogy még ennyi idősen szűz vagyok.

Nektek milyen volt az első,mikor belétek hatoltak ? Futó kaland volt,vagy ismertétek az illetőt ? És csak én találok nehezen olyat,aki erre az első alkalomra elfogadható lenne ?

Akikkel eddig taliztam mind helyesnek mondott,és valóban nem vagyok csúnya srác,ugyanakkor lehet,hogy én komplikálom túl ?


2015. júl. 8. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivan?? Srác vagy és meleg? Sztem egy fiu egy fiuval nem tudja elveszteni
2015. júl. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1


Na akkor most én kérdezem tőled. MIvan ? Fejtsd ki az okfejtésed ,had röhögjek igy hajnalban :D

2015. júl. 8. 03:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is meleg srác vagyok 21 de szerintem ilyen nincs tényleg hogy szüzesség. Mármint itt.


Nagyon sok meleg nem is análozik. Szóval attól hogy még nem csináltad nem vagy kevesebb, de ha csináltad volna se lennél több.

2015. júl. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
69%
Nem vagy szűz.
2015. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve "vesztettem el a szüzességem" passzívként, már amennyire azt egy fiú el tudja veszíteni (szerintem el tudja, erkölcsi/ lelki értelemben). Eleinte én is ódzkodtam tőle, ahogy te, de aztán találtam valakit akivel biztonságban éreztem magam és megtörtént.

Szerintem nem érdemes olyannak átadni magad, akivel érzed hogy valami nem stimmel. Élvezetes dolog az anál, de csak a megfelelő partnerrel. Egyébként meg nem létszükséglet.

2015. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen az, hogy eddig egyik fiúval sem akartál orális szextől többet. Az ember ösztönösen érzi, hogy ki passzol hozzá. Egyébként sem az a lényeg, hogy ki mennyit szexelt, hanem van-e érzéke a gyönyörszerzéshez vagy sem...
2015. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5. és a 6. válaszolóval. Nekem még semmilyen kalandban nem volt részem, kicsit fiatalabb vagyok tőled, mégsem hiszem azt, hogy túlkomplikálnád a dolgokat. Egyszer történt velem, hogy egy srác felajánlotta, hogyha szeretném, akkor megtörténhetne közöttünk a dolog. Ő biszex, régóta ismerem, de mégsem éreztem azt, hogy vele élvezném az elsőt. Én ezt úgy mondanám, hogy várom az igazit, azt a kapcsolatot, ahol van érzelem, nem csak az a "puff, belevágok, lesz ami lesz". Szóval nem vagy lemaradva semmivel, kedves kérdező. :) Ha majd rátalálsz arra a személyre, akiben megbízol, érzel iránta valamit, kívánod őt, ha vele vagy és érzel valami bizsergető érzést, akkor tudni fogod. Másrész pedig, vannak tőled idősebb "szüzek" is, szóval nem vagy lemaradva semmiről. Én jobban szeretném, hogy a párom is érintetlen legyen, akár csak én (de ez nem feltétel), mert így együtt tudnánk felfedezni az apró gyönyöröket, talán még sokkal meghittebb is, mert tudod, hogy te voltál neki az első, és fordítva. :) Lényeg a lényeg: ne komplikáld túl a dolgokat, nem vagy lemaradva még semmiről! :)
2015. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
De van szüzesség, addig vagy szűz amíg nem dugnak meg rendesen, ez nem csak arról szól, hogy beléd nyomnak valamit aztán fájjon, mert létezik prosztata, amit ha a pasid ügyesen birizgál a kukijával kvázi a mennyekben érzed magad, és ez most halál komoly, igenis, van G pontja a pasiknak is. Nem komplikálod túl, de ha már eddig megőrizted a szüzességed, akkor tartogasd még csak az IGAZIra :)))
2015. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! ;)
2015. júl. 8. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 19 leszek és még nem volt fiúm...még csók sem. Lehet talán azért is mert nem vállalom nyíltanxd A másik meg az, h az elsôt szerelembôl szeretném...És szerintem túl komplikálom.
2015. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!