Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy "normál" meleget és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "normál" meleget és egy divatmeleget meg lehet egymástól különböztetni?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan?


Amúgy nem vagyok meleg, csak érdekel a válasz :D


2015. jún. 30. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Most tényleg létezik olyan aki csak azért buzul mert az "menő"? :-o Vagy mi?!
2015. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Olyan dolog hogy valaki "divatból" meleg legyen, olyan nincs. Ez nem divat, nem választott dolog, hanem egy veleszületett irányultság. Te sem divatból vagy heteró gondolom.


Meg gondolj bele. Akkora gyűlölködés van és csomó homófób idióta, hogy épp eszű ember nem lenne meleg ha nem lenne neki muszáj mivel annak született.

2015. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
25%
Meg. A divatmelegen latszik,hogy igazabol nem meleg,tehat: nagyon probal melegnek tunni--->melegebbnek hiszika az emberek,mint aki tenyleg meleg. Feltunesi viszketegsege van a divatmelegnek.
2015. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hiszem h van divatmeleg. Én legalábbis nem tudok ilyen embert.
2015. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Divat meleg nem létezik. Ez csak egy kitalált fogalom. Akit ti itt diva tmelegnek tituláltok, az a metroszexuális...
2015. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 GálG ***** válasza:
86%
Divatból szerintem nem lesz meleg senki, hanem esetleg a stílusa miatt nézhetik annak
2015. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ezt a 7 éves kérdést feltenni most újra, mert annyi divathomoszexuális lett hogy hihetetlen. Jóformán a 10en éves korosztály és a 20on pár évesek mindegyike homokos vagy legalábbis biszex, vagy ennek mondja magát.
2023. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem is emlékeztem rá, hogy valaha feltettem ezt a kérdést, érdekes hogy így rátaláltál :D
2023. jan. 11. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Google-be írtam be a divatmeleg szót és ez a kérdés is kijött :)
2023. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!