Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az új aktív fiúm elvárja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új aktív fiúm elvárja hogy csupaszra gyantáztassam a lábam, de amikor én is arra kértem, azt mondta hogy ő nem teszi, mert ő a férfi a kapcsolatunkban. Szerintetek ez rendben van? 19/f

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerinted egy harmincas férfi miértvszed fel tiniket?
2015. jún. 21. 00:50
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy ez neki is érdeke meg neked is ?Hát akkor kedves marad az,hogy legyantázod a lábad neki.Vagy talál helyetted mást. Ennyike :)
2015. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És hagyom neki hogy bármikor dugjon.
2015. jún. 21. 00:55
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szexért van, akkor mérlegelj hogy melyik fontosabb, mert nem fog engedni a kérésednek: az önállóságod vagy a kellemes együtt töltött éjszakák.

Ha igazi párkapcsolatról lenne szó, akkor én a helyedben úgy otthagynám mint a pinty. A szőr nem nagy ügy, ha a páromnak simán tetszenék akkor leszedném, de nem tűröm hogy nőként kezeljenek, az tuti.

2015. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem kezel nőként, csak full pi asszívként. Nem kell női ruhákat felvennem cagy i k yesmi.
2015. jún. 21. 01:07
 16/20 anonim ***** válasza:
11%
te csak egy ócska hímqrva vagy, gyantázd le, végül is csak arra vagy jó
2015. jún. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom mi a gorcsnek kell bantani szegeny gyereket, pont hogy ti vagytok az ocska beteg s eggfejek b.sszus -.-


kerdezo, tedd azt amit te latsz jonak, en is voltam ebben a szőrös helyzetben bar en kapcsolatban (ott is szerepet jatszott a jo test :P) kijelentettem h nekem nem fogja megnondani h hogy eljek, nehezen eel is fogadta.


mondjuk ez tavaly volt tobb mint 1 eve, azota mar alapjaraton szortelenitek ha oszinte akarok lenni :)


19/f power bottom

2015. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nő, férfi vagy. Fogadja el, h egy pasival dug
2015. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, Te hogyan érzed jobban magad. Én alapból szőrtelenítek mindig, s igazából a női ruha sem okoz gondot, jól érzem magam benne.
2015. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Te divatból vagy homokos vagy ténylegesen? Eléggé alárendeltnek tűnsz, sőt inkább alja ember vagy. Az ilyet valahogy nem tudom emberként kezelni, inkább a féreg kategória.


Én ismerek sok homokost, de egyik sem ilyen kis giliszta mint te. Normális jófej emberek.

2015. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!