Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szex tabu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex tabu?

Figyelt kérdés

Van itt olyan fiú aki olyan kapcsolatban él, hogy sosem fog anális szexelni, legalábbis most nagyon ellenzi?


Vagy olyan, aki csak úgy szeretne kapcsolatot hogy nem vágyik anális szexre, de szingli?


És ha igen, melyik és hány évesek vagytok? :) 18/f


2015. jún. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Homó kapcsolatban az egyik félnek engednie kell, mert ugye nincs más lyuk.
2015. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam,de benne lennék,mert érdekel a dolog.
2015. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: nem ,,kell". A lányok is szokták mű pénisszel, fiúknak is vannak játékszerek. :) Olyan van, hogy valakinek szüksége van rá, de nem ,,kell".
2015. jún. 14. 22:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárkózol el tőle?

Megfelelő feltételek mellett csodálatos dolog!

Nem azt mondom, hogy nem bírnám ki nélküle a párom kedvéért egy ideig, mert de. De azért hiányozna, mégiscsak az a nagybetűs aktus.

2015. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hallottam már olyanról aki szintén nem szeretné. Még aktív oldalról menne is, bár taszítana.


Tudom hogy lehet tisztálkodni, de számomra undorító picit.

2015. jún. 14. 23:39
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Lehet látens heteró vagy, csak nem mered magadnak bevallani.
2015. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
16/f sorry :D
2015. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
ha buzeránsécet akarsz, akkor nyugodtan.
2015. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó négynek ment a piros pacsi. Látom nincsenek olyan értelmi szinten itt az emberek, hogy erről beszélni lehessen, vagy megérje.
2015. jún. 15. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is undorító. Használni kell óvszert és akkor nincs fertőzés veszél se. Nem mernék seggbedugni senkit se, félek a fertőzésektől.De hallotta már olyat, akik csak oráloznak meg minden, de anál sose.
2015. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!