Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem egy fiúba....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiú iskolatársamba. Nem vagyunk barátok csak az évben több alkalom volt hogy egy társaságba keveredtünk. Nem tudom meleg-e, vagy hetero-e. Mit tegyek? Hogyan közeledjek hozzá? Akárcsak barátkent. Hogyan tudjam meg róla hogy kikhez vonzódik? Azt tudom hogy évek óta nem volt barátnője. Tudom ez semmit sem jelent. És vannak viselkedési megnyilvánulásai amik szerintem melegesek. Mit tegyek? Javaslatok? Én bi vagyok. 18 éves.

2015. máj. 24. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Van egy forradalmian új módszer, és szerencsés vagy, mert én megosztom veled: beszélj vele.
2015. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Én tudok erre egy megoldást. Lopózz a háta mögé úgy hogy ne vegyen észre, de tényleg nagyon óvatosan. Majd finoman hátulról, kapd el nyálas nyelvel a fülcimpáját, kezd el szopogatni. Ha erre nem töri el az állkapcsod, akkor van esélyed.
2015. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan módszer van, amivel ki tudod deríteni, hogy mi is a beállítottsága. Ha sokat beszélgetsz vele, sokat keresed a társaságát, akkor nem nehéz kifaggatni, rájönni.
2015. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es! Azt hiszem nem törné el. Hanem azt mondaná: "Ez tényleg fura...". És mellé mosolyogna.


És ha ő nem keresei a társaságomat? Csak kedves velem amikor odamegyek hozzá. akmor mi van?

2015. máj. 25. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő hány éves ?
2015. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő is 18 éves. Egy évfolyamra járunk. De más osztályba (ő öt évesbe, 1 évvel előttem kezdett)
2015. máj. 25. 22:18
 7/9 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy mennyire hívő. "Isten" nem komálja a homoszexualitást....
2015. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van gyakorló katolikus meleg ismerősöm. Én pedig kálvinista vagyok. És mindketten elfogadtuk magunkat. És tudják is rólunk (rólam csak a barátaim és kb mindenki aki rám néz xd)
2015. máj. 26. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt tedd:Beszélj vele, kérdezősködj(De ne vegye észre) Mond neki hogy tegyük fel hogy egy Fiú Szerelmes beléd vagy valami hasonló, ha pozitív választ kapsz, TALÁN De csak talán van esélyed, ha Rasszista bunkó választ add neked barátocskám nincs esélyed, A tegyük felt meg csak akkor mond ha úgy véled sokat beszéltél vele, Barátkozz vele, esetleg még kérdezd meg hogy szereti-e ... lányt és ha nem-et mond vagy utalni próbál rá hogy nem szereti a lányokat (Úgy)akkor nagyobb esélyed van, És végül de nem utolsó sorban, mond el mit érzel iránta, hogy mennyire szereted hogy mit tennél meg érte meg hogy mi miatt szereted Stb stb, Nem a legtökéletesebb de nálam egyszer bevált
2015. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!