Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek: ti mit mondtok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek: ti mit mondtok, ha a csajokról és a szexről faggatnak titeket? Mit mondjak, ha azt kérdezik, volt-e már csajom vagy miért nem volt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 20:20
 1/7 2-es vagyok ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy nem volt még barátnőd, és nem is lesz soha, mert túl elfoglalt vagy a munka miatt stb... Lehet erre rizsázni

Mellesleg nem vagyok meleg, de csak gondolj bele, hogy egy hetero fiú aki szűz, miért az, és mondd ugyan azt :)

2015. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Megmondom nekik, hogy meleg vagyok...olyan bonyolult ez?
2015. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy van valakim, persze a nemét sosem árulom el, hadd következtessenek maguk.
2015. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
# 3 még egy meleget sem láttam ezt ilyen nyíltan bevallani. :P Ha ezt te tényleg így csinálod, akkor le a kalappal. Azért kíváncsi vagyok, mondjuk egy gólyatáborban is ezt mondanád?
2015. ápr. 30. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bátor vagy, akkor mond el nekik, hogy nincs barátnőd, és nem is lesz. Ha viszont nem vagy az, akkor próbálj meg egyszerű hazugságokat mondani. Pl. most épp nincs, de régebben volt már – így nem leszel gyanús. Attól is függ amúgy, hogy kikkel beszélsz. Ha olyan személyek, akikkel legszívesebben nem is beszélnél, akkor nekik hazudhatsz, de ha olyanok, akik számítanak neked, akkor szerintem jobb, ha őszinte vagy velük – akárhogy is fogadják az eredményt.
2015. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3as vok... Hatt magyarorszagon ne is igazan keress, Ami AZT illeti en nem erzem h barmit Is titkolnom kellene vagy szégyellnem, ha barkit erdekel altalaban elszoktam mondani. AZ mar nem AZ en bajom ha ez nekik nem tetszik, nem szoktak erdekelni azok akik beszolongatnak.
2015. máj. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meg volt barátnőm nyilván róla meséltem mindig, aztán kiderült hogy meleg vagyok, sajnos nem csak a haverjaim számára, de a barátnőmhöz is eljutott a hír, azóta nem beszélek a barátnőmről, mivel nincs :D

Szerencsére a srácok ritkán faggatnak a barátomról, ilyenek a jó haverok

Valószínűleg kamuznék a helyedben, de csak azert mert nem tudom mennyire jó a viszonyotok, másnak meg nincsen köze hozzá

2015. máj. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!