Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért viselkednek így egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így egyes emberek? (Meleg)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel néha-néha összejárunk, neki van nője is meg hamarosan eljegyzik egymást. Nyilván nem akarok belerondítani a kapcsolatba, de néha megkeres és csak megtörténik. Emiatt persze bűntudatom van és szégyellem is magam. Én nagyon szeretem őt, és amikor együtt vagyunk érzem, hogy ő is engem.

De amikor keresem csak annyira, hogy menjünk el inni valamit, egyből az rá a válasz, hogy ne beszéljek úgy hozzá, hogy mások is látják. Meg, hogy ő nem b0zi..

Ebből valahogy ki lehet rángatni?

Valamilyen szinten megértem, mert szereti a barátnőjét, és kényelmesebb is, de egyszer majd rájön, hogy egy hülye volt, de akkor már késő lesz. Hogyan tudnám felnyitni a szemét? Jó lenne, ha időben észhez kapna



2015. ápr. 15. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadnak okozol fájdalmat, te vagy a hülye, hogy nem látod.
2015. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép ez a Romeó és Romeó Plusz Valahol Julia történet is :D
2015. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most, abból amit leírtál én arra következtetek, hogy nem fogod tudni lebeszélni az eljegyzésről. Lehet, hogy a saját kárából fog tanulni, de meg kell neki adni az esélyt. Ha erőlteted sokkal nagyobb bajt okozhatsz magadnak is, meg neki is.
2015. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden alkalom után elhatározom, hogy ezt befejeztem, de amikor előttem áll, nem tudok nemet mondani. Tudom, hogy én vagyok a hülye, és privátra válaszolva, tudom azt is igen, hogy játék vagyok, de csak egy szinten, ez mar több, mink alkalmi. Elég nehéz
2015. ápr. 15. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Sérülni fogsz, ez tény! De én a helyedben nem adnám fel, ne erőszakoskodj, de ne is add fel :)
2015. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Neki a pasi csak szexre kell. Sok ilyen van és ezeket a helyén kell kezelni.
2015. ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
ha neked jó, hogy kihasznál arra, hogy kielégítse magát szexuálisan veled, akkor hajrá. de téged nem szeret, azt ugye tudod, csak a szexre kellesz neki
2015. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mert félnek.
2015. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a fiú nem érdemel meg téged. Hagyd a fenébe. Kihasznál téged, csak a szex miatt kellesz neki, mert úgy kényelmes, én a helyedbe már amikor megtudtam volna, hogy a barátnőjével eljegyzik egymást úgy elküldtem volna fenébe. Szórakozzon más fiúval, ne legyél idióta, akivel mint a kapcarongy úgy bánnak.

Megérteni, megértem a fiút, de nem érdekelne a te helyedben, legyél annyira önző, hogy tudd, ennél többet érdemelsz.

Van egy csomó szingli meleg fiú, találsz te sokkal jobbat, hagyd a fenébe. Ha pedig pitizne neked, tagadd le, hogy valaha ismerted.

2016. márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És persze a hozzá hasonló fiúk, szex közben mindent ígérnek, de abból ne higgy el semmit.

Nem szeret téged és sosem te leszel neki az első.

2016. márc. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!