Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknek nem rossz hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknek nem rossz hogy szinte az összes pasi hetero?

Figyelt kérdés
A melegeknek nem rossz hogy szinte az összes férfi hetero?pl nekem már az is olyan rossz ha egy szép lány aki tetcik az leszbikus és tudom hogy semmi esélyem sincs nála és a melegeknek ugyanez az esélyük a hetero fiukal rá adásul a fiúk 90%a hetero bele képzelem abba magam hogy ha a lányok 90%a leszbikus lenne huuu öngyilkos lennék vagy legalábbis nagyon rossz lenne,de a hetero lányok pedig mindig azt beszélik hogy az összes jó pasi meleg .de akkor is a meleg pasiknak és a leszbikusoknak a legrosszabb nem?

2015. ápr. 7. 17:40
 1/8 anonim válasza:
3%

Úgyis ki kikosaraznak a csajok, akkor képzeld el ugyanazt, hogy nem kikosaraznak hanem bizonyos kör még nem más :)

Szóval érted. Homokosok meg amúgy is könnyebben ismerkednek, itt a gyk-n is annyi köcsög van, hogy ihaly

2015. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
engem nem igazán érdekel. 14/f demi
2015. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Helyesírás?
2015. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg nincs az 90% nagyon sokan melegel vagy biszexek csak nem tudjak roluk :) tapasztalatbol mondom

20f/m

2015. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ftf1983 ***** válasza:
72%
Olyan, hogy heteró pasi nincs :D Sokan nem is gondolják, hogy mennyi srác kapható egy kis szórakozásra. Vannak olyan meleg barátaim, akik csak heteró helyre járnak bulizni és mindig szednek fel pasit és nem egyszer úgy, hogy a pasinak ott a nője és a nő mellől szedik fel.
2015. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ez a legrosszabb, hanem, hogy nem lehet tudni, hogy ki klubtag és ki nem. Így baromi nehéz ismerkedni.
2015. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem heteró osztálytársak kényszerítettek anno orálra. Ennyit arról h heterók....
2015. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de
2015. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!