Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szakadt már ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szakadt már ki az óvszer szex alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a passzív megérezte?

2015. márc. 19. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Igen, és terhes is lettem.
2015. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hülye kérdéseket nem várok. Az óvszer nem csak a terhességtől véd, hanem a nemi betegségektől is :).
2015. márc. 20. 00:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban hülye válaszokat.
2015. márc. 20. 00:02
 4/9 anonim válasza:
64%
mi meg hülye kérdéseket nem kérünk
2015. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már miért lenne hülye kérdés? Pl. Az én farkamra nem találok normális óvszert, mert fáj és nem megy rá. Nyugodtan kötekedhetsz.
2015. márc. 20. 00:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor éreztem, amikor húzta ki, hogy folyik valami, magát, hogy belém élvez azt nem. Bennem is maradt egy darab gumi, de még az este folyamán kinyomtam a maradék ondóval együtt. Utána már többször megd*gott gumi nélkül.
2015. márc. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy kiszakadt és igen, megérezte...


25f m

2015. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe.38 ***** válasza:
0%
Melegek? Hm..... lehet tul sebesen csináltad. Szinte leégett mint aszfalton apörgetés közben a motorbicikli gumija. Égett gumiszagot nem éreztél menet közben. Melegek? Forrók? Ez lehet az ok. Én csak a lányok seggét használom. Soha nem szakadt el a gumk. Mivel soha nem is használtam fenekükbe gumit. Hisz a lényeg veszne. Az én bele élvezni szeretek.
2015. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ennyi szemétládát egy helyen :D én mondjuk csak nevetni tudod ezeken amiket írtok, és elgondolkozni hogy jön ennyi baromság ki a fejetekből..!?

a válasz melegekre nem vonatkozik ;)

2015. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!