Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés. Ez korai magömlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Ez korai magömlés? Vagy miért van?

Figyelt kérdés

Homoszexuális téma! Ne olvasd ha ez téged undorít! Kérlek, ne is írj, csak lépj tovább!



Amikor a barátommal szeretkezünk mindig túl hamar elmegyek. Alig van bennem, lök néhányat és kész:( Pedig nem nyúlok magamhoz. Ugyanez van ha szop vagy ha én szopom őt. És közben olyan szinten remegek hogy az már kontrollálhatatlan. Mit tegyek hogy tovább bírjam?



2015. márc. 8. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetőleg nagyon egymásra vagytok hangolódva a szexben, ami tök jó dolog.


Persze ez a korai élvezés tényleg nem jó. Javasolnám a hosszabb előjátékot és azt, ha bármelyikőtök már az élvezés határán van, akkor vissza kell fogni, abba kell hagyni. Egy idő után nem fogsz kapásból elsülni.


Masztikor is ezt javaslom, próbáljátok meg kontrollálni az élvezést és utána nem lesz gond a szexben sem.


F 29

2015. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki elsőnek aztán szexeljetek :) Hátha a második tovább tart.
2015. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a remegés? Az is enyhülni fog?
2015. márc. 8. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a remegés dolgot kicsit leírhatnád konkrétabban.

Privit is írhatsz.


#1-es voltam.

2015. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha tul fiatal vagy még akkor ez gyakran előforduló probléma, ami később normalizálodni fog majd.a remegés engem is érdekelne, milyen jellegű ez. csak élvezéskor remegsz bele? mert olyan nálam is szokot lenni.
2015. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ftf1983 ***** válasza:
A remegés lehet az élvezettől, orgazmustól. A gyors elélvezés oka lehet, hogy nagyon rá vagy kattanva a párodra, nagyon felizgulsz. Az is lehet, hogy heves a párod és olyan jól csinálja, amit csinál, hogy ezt éri el.
2015. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos de olvasgass Googlen weboldalakon keress igy rá hogy: korai magömlés


De vannak itt hasonló témák is: [link]

2015. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon élvezed azt hogy kefél. :P 23/F aktív
2015. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy közel van az elélvezés az egyik ujjaddal szorítsd meg erősen a makkod alatti részt. Ez elnyújtja a magömlés bekövetkeztét. Nekem mindig bevált, tudom ajánlani. Ezt simán be tudod gyakorolni maszturbáláskor.
2021. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!