Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első szex után lehet ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után lehet ilyen? Mitől van?

Figyelt kérdés
(MELEG) Nemrég voltam együtt eg fiúval és azóta fáj a fenekem. Szex közben is fájt, de nagyon élvezte, én meg azt hittem, hogy ilyen a jó dugás. De még ma is fáj a seggem. Érzem az, ahogy gyorsan behatolt! És néha lüktetően fáj, de röktön elmúlt utána. Veletek is volt már ilyen? XV/F

2015. jan. 16. 16:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazából olyat mesélt nekem, hogy 12-13 éves korában megdugta (megerőszakolta) őt egy 18 éves fiú valahol egy uszodábi öltözőben, és ez utólag vivisszanézve tszett neki, és ezért k*r meg keményen (Bocsánat a szóhasználatért, de ez a helyes kifejezés)
2015. febr. 3. 21:03
 12/12 ftf1983 ***** válasza:
Attól mert neki bejött nem biztos, hogy neked is bejön az a stílus. Tény, vannak, akiknek az jön be, ha keményen bevágják, de nem mindenkinek.
2015. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!