Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma egy melegnek jó, ha twink...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy melegnek jó, ha twink vagy rossz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Relatív dolog függ sok mindentől p.l

Kezdjük azzal ,h az érintett Twink külsővel megáldott srácnak milyen típusú férfiak jönnek be.

Mert van egy,két Bear,hairy hunk akik a magukhoz hasonló külsejű embert keresnek illetve ha jól tudom a twinkek inkább amolyan éppen kilépőben vannak a serdülő korszakból vagy legalábbis nagyon fiatalos,kölyök pofájúak esetleg sportosak is ,de nem szőrösek és az arcuk is inkább tini szerű mintsem férfias. És vannak akik inkább férfias masculin egyedeket részesítik előnyben így a twink ott már kiesett.

De egyébként Magyarországon felesleges ezzel ennyire foglalkozni sajnos itt nagyon össze vannak mosódva a dolgok és nem nagyon alakultak még ki ezek a halmazok. Sokan a bear jelentésével sincsenek igazán tisztában nem attól maci valaki mert túlsúlyos 50év feletti.

Én azt vettem észre ,p.l egy hagyományos meleg t.keresőn legyen az a romeó sok esetben pont ez az etalon szőrtelen ,kockás hasú,modellalkatú 30 év alattiak.

Szóval ott valószínűleg sikeres lesz.

2014. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem jó. nekem a twinkek jönnek be.
2014. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó. Nekem ők jönnek be, én is az vagyok. :) 21f
2014. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen egyet értek, az első hozzászólóval. Véleményem szerint nagy sikerük van a "twinkeknek" szinte minden korosztályban, de a pálmát igazán a 20-30 közötti sportos srácok viszik. Én special valahol a kettő közt vagyok :D
2014. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!