Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogyan derítették...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan derítették ki hogy meleg?

Figyelt kérdés
van egy jóképű srác a suliban és egyfolytában szemezünk egymással viszont nem tudom 100%ig róla h meleg lenne. az egyik volt osztálytársa szerint is meleg mert volt egy barátnője aki levetkőzött neki hogy lefeküdjenek egymással de a srác mondta neki hogy ő nem fog lefeküdni vele. azóta nem volt neki senkije pedig a lányok próbálkoztak nála. szerintetek hogy derítheném ki hogy meleg??

2014. szept. 10. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Markold meg neki! Ha szerencséd van, akkor viszonozza, he pedig nem, akkor fogtechnikus..
2014. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyén hangzik, de kérdezd meg! Ennyi :D


Ezzel két legyet ütsz egy csapásra, ugyanis kiderül , hogy meleg-e, ha igen ez van, nem ciki semmi neked, ha meg nem meleg, akkor rögtön a tudtára kerül, hogy bejön neked és már le is tudtad a kezdeményezést :)

2014. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele ilyesmiről. Akár személyesen, akár FB-on. Nem kell neki szegezni a kérdést, csak utalgass rá, célozgass rá, próbálj belőle kicsikarni valami reakciót az ilyen dolgok felé, abból sok minden kiderülhet. :)

Amúgy mennyi idősek vagytok? Mert az sem mindegy...

2014. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Attól még nem bzi mert visszautasított lányokat


Az is lehet hogy van valami problémája, vagy csak még nem érett az egészre. Nem kell egyből bzizni!


Menj oda hozzá beszélgetni! Annyi mindenképpen kiderülhet hogy te esélyes vagy e nála

2014. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezd meg.

Menj oda és mond neki hogy azt hallottad róla hogy meleg és tudni szeretnéd hogy igaz-e

2014. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazabol azert vagyok nehez helyzetben mert meg soha nem beszeltem vele. azert 19 evesen mar szerintem nem lehetne gondja szexxel. viszont ha megkerdezem tole akkor az is lutri h o utana nem mondja el senkinek h en az vagyok
2014. szept. 10. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen indokot ki tudsz találni, hogy szóba tudj állni vele. Folyosó, iskolába ki-be menet, buszmegálló, stb. Először pár szó, utána több, utána beszélgetés, elhívni fagyira, szórakozni.
2014. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a mentalitás. Egy r1banc le akart feküdni egy sráccal, ő vissza utasította = meleg :D Lehet válogatós a fiú és nem minden jött ment l0tyóval összeáll.
2014. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem volt lotyo a csaj mert mar 5 honapja egyutt voltak...
2014. szept. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!