Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik elmondták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik elmondták szüleiknek. Hogyan fogadták?

Figyelt kérdés
Mikor, hol mondtátok el nekik? Külön-külön vagy mindkettőnek egyszerre? Hogyan fogadták?

2014. aug. 28. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám tudja. Ő jól fogadta azt mondja hogy bármi is történjen, bármi legyen velem attól még a gyereke vagyok. Csak még annyit fűzőt hozzá hogy legyek "férfi" már mint azt is tudja hogy a passzív fél vagyok, de elfogadta, csak meg mondta hogy ne legyek "dísz b..i".19/f
2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy passzív vagy, azt minek kötötted az orrára? :D
2014. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el, de talán sejtik. Jobb így h nincs kimondva... F27
2014. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám meg a tesóm tudja. Apám meg majd egyszer megfogja tudni. Tesóm félt. Nem szeretné azt, hogy az emberek a szájukra vegyenek. Nem szeretné azt hallani, hogy a tesója egy mocskos .... Anyám lazábban vette a dolgot. Itt volt a barátom egy hétig, ő érezte hogy többről van itt szó. Le is buktunk, de nem szólt semmit sem. Nem olyan régen mondtuk el a barátommal, hogy mi a szitu. Mosolygott, és mondta, hogy minden rendben lesz. Azt mondta, hogy elmondhattam volna előbb is. Egyetlen egy kikötése volt, hogy ne verjük nagy dobra, mert én egy kis faluban élek. Itteni emberek le vannak maradva homoszexualitás elfogadása terén. Utunkba nem áll, legyünk boldogok. :) 25 meleg F
2014. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!