Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire néznéd meg, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznéd meg, ha látnál egy meleg párt a strandon?

Figyelt kérdés

Vasárnap a barátommal strandolni készülünk ebben a hőségben. Egyikőnk sem b...s, mindketten férfiasak vagyunk. Azonban ha valaki figyel, simán észre lehet venni, mi a helyzet. Nem nyilvános enyelgésre gondolok, az nincs szándékunkban, de például hogy egy pléden fekszünk majd egymás mellett vagy egymás hátát naptejezzük be, ezekből lehet következtetni. Mi a véleményetek?


27/F



2014. júl. 18. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan rátok mosolyognék, aztán arra gondolnék, ti erre mit gondolnátok rólam:))

Ha szép egy pár, és harmóniában vannak, egyszerűen jó rájuk nézni, én pedig szeretem a szépet. Nő vagyok, de van a neten egy sminkes hölgy, ha ránézek a képére, könnybe lábad a szemem, annyira szép és belülről is árad kifelé. Nagyon ritka átélni egy pillanatnyi mély és igen ritka, megrázó szépséget, mint egy festmény előtt állni, és átérezni..ha ilyenek vagytok, lelkesen mosolyognék, és nagyon örülnék, hogy igen, ma is láttam valami igazi szépet.

2014. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a nagy érdeklődést, nagyon jól sikerült a hétvégénk. Egy természetes folyóparton kialakított strandon voltunk ma. Természetesen egy pléden feküdtünk és egymás "benaptejezése" is megtörtént, bár sajnos 1-2 helyen azért megkapott a Nap, de amúgy minden nagyon jó volt. A sors érdekessége, hogy a közelünkben is 2 srác feküdt egy pléden és a beszélgetésükből ítélve (nem hallgatóztunk csak van, ami hallatszott) ők is párként voltak a strandon. :) A hétvége többi része is jól telt, de azt itt inkább nem részletezem! ;)

2014. júl. 20. 21:35
 13/14 anonim ***** válasza:

én nagyon odalennék hogy milyen édesek vagytok:D


22/L

2014. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem csináltok intim dolgokat (ölelés, simogatás, puszi, csók, szex), addig senkit nem fog érdekelni.


Ráadásul amiket elmondtál én (mint heteró) a heteró barátaimmal is szoktam csinálni. Fekszünk a strandon közel egymáshoz. Bekenjük esetleg egymást (persze nem erotikusan).


Szóval egyrészt a legtöbb ember ki nem találná hogy ti melegek vagytok, másrészt meg amíg nem csináljátok a fenti intim dolgokat, addig nem is érdekel senkit.

2014. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!