Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek azok a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a fiúk akiket homoszexuális erőszak ért hol beszélik ki magukból?

Figyelt kérdés
Hasonló ért engem is és sokan írták, mondták, hogy beszéljem ki magamból. Meg, hogy ebből is eredhet az, hogy biszex vágyaim vannak. Talán van benne vmi. Szívesen beszélgetnék így olyanokkal, akik hasonlót éltek át.

2014. júl. 3. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Kétlem, hogy itt akarja kiírni magából. Amúgy meg nem hiszem, hogy van kifejezetten így egy fórum vagy ilyesmi. Csak a szerencsében bízhatsz.
2014. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichologusnal
2014. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
én az elkövetővel beszélném ki magamból 400 késszúrás mellett!!
2014. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy lenne egy konkrét hely, ahol kifejezetten a homoszexuális erőszakot beszélhetik ki a sorstársak.

Kamasz koromban sajnos nekem is volt részem benne. Az ilyet végleg elfelejteni sosem lehet, örök nyomot hagy. Viszont könnyebbé lehet tenni az élmény elfogadását. Szerintem az első és legfontosabb lépés ezen az úton, hogy ne legyen bűntudatod, hogy ne magad okold. Sokáig azt hittem, hogy én vagyok az oka mindennek, ami ért engem. Sokkal könnyebb lett az egész, mikor tudatosult, hogy nem én miattam voltak a dolgok.

Amúgy a kibeszélés is jó, az is segít csökkenteni a szégyenérzetet. Én olyasvalakinek meséltem el, akivel hirtelen elég jóba lettem, de tudtam, hogy valószínűleg az életbe többé nem találkozunk majd. Így sokkal kevésbé szégyelltem, mintha hozzám közelállóknak mondtam volna el.

Amúgy a biszex vágyaid nagy valószínűséggel nem ettől vannak.

2014. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!