Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Miért csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Miért csak a TV-ben látni helyes meleg fiúkat?

Figyelt kérdés
Most is megy az NCIS és meleg a téma és tök helyesek. Miért nem találni itthon is ilyen srácokat?:(

2013. dec. 9. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tévé nem a valóság, hanem egy elképzelt világ idealizált szereplőkkel.

Amúgy vannak nagyon helyes meleg srácok. Csak ritkán jövök be nekik :(

2013. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a rész címe? megnézném, vagy hol ment és mikor?
2013. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
már megtalátam, tényleg helyesek :P
2013. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Nem csak a TV-ben vannak :D Mondjuk ha neten ismerkedsz, ráadásul kép nélkül, akkor meg is van a probléma :P A normálisabb (meg a helyesebb) melegek nagy része nem neten ismerkedik...
2013. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem igaz, rengeteg jó megjelenésű magyar és külföldi meleg férfi van, DE:

A helyes srácok viszonylag zárt kört alkotnak és a saját berkeiken belül ismerkednek, ahova bekerülni egyáltalán nem lehetetlen, csak jó stílus, kisportolt test és helyesebb fej szükségeltetik (az utolsó kivételével az előző kettőn nagyban lehet alakítani). Ezek a kapcsolatok általában határokon átnyúlóak, pl: nézd meg egy helyes meleg srác instagramján a követőit és a követetteket, csupa hasonszőrű jópasi. Ami mondjuk érthető is, mert magamból vagy az ismerősökből kiindulva elmondhatom, hogy az emberek tisztában vannak a megjelenésükkel és általában olyat keresnek, aki hozzájuk hasonló. Régebben én is csak vágyakoztam a helyes srácok után, de ezt meguntam, beiratkoztam az edzőterembe, találtam egy jó fodrászt, lettek normális ruháim, de ezek mellet továbbra is az maradtam, aki voltam, csak jóval esztétikusabb kiadásban.

Sokan vannak akiknek csak a külsejük számít, a tartalom nulla, ez úgy vélem, régen rossz, az ilyen srácokat csak bombshellnek hívjuk. (dögös külső, üres belső :D)


Szerintem a legfontosabb az, hogy ne legyél tucatember, maradjon meg az eredeti személyiséged és az érdeklődési köröd, és ami talán a leginkább számít, ne legyél könnyűvérű, tartsál mértéket. Végső soron szeretnél majd megállapodni, a világ pedig nem felejt.


21/F

2013. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
:D A melegvilág tényleg nem felejt, viszont megbocsájt, pláne, ha jól nézel ki xD
2013. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!