Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted mi számít maga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi számít maga mutogatásnak (provokálásnak) egy homoszexuális embertől?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél olvasom ,hogy addig nincs velük baja "amíg 4-fal között csinálják"

De szerinted mi számít annak pl ha kézen fogva sétál egy pár az már maga mutogatás ?



2013. nov. 26. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Hetero párokra is vonatkozik a kérdés (az ő esetükben mi a véleményed?)
2013. nov. 26. 20:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanaz a standard vonatkozik mindkettőre. Kézfogás OK, búcsúcsók OK, buszmegállóban időtöltési céllal smárolni, kezet a másik nadrágjában melengetni nem OK. Ennek megfelelően magamutogató meleg párt Magyarországon még nem láttam, heterót viszont rendszeresen.
2013. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 The Situation ***** válasza:
0%
Minden ami a 4 falon kívül történik a buz.k részéről az számomra már provokálás. Lehet kövezni érte nem érdekel. Akárki akármit is kampányol ez ügyben ,ez akkor sem normális egészséges dolog.
2013. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem semmi nem provokál.


Mert nem félek attól, hogy negatívan befolyásolna, vagy rontaná az én életminőségemet vagy tudatállapotomat bármi is, amit nyilvánosan csinál egy akár homo- akár heteroszexuális pár.


Csak az képes provokálni, amitől félünk. Így szül a félelem agressziót. A félelem pedig tudatlanságból/információhiányból táplálkozik.

2013. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok, de semmit nem csináltam az utcán ezek közül soha a egyik párommal sem. Én tisztában vagyok vele, hogy Magyarországon ez egy...tabu téma, ha megfogom a pasim kezét az utcán én leszek a gusztustalan féreg, jön egy csoport gárdista paraszt és félholtra vernek... Hát kösz de nekem ebből nem kell, lehet hogy jobb lenne a közérzetem ha legalább annyit megtehetnék hogy a kezét megfogjam...de ugyebár ez gusztustalan és egészségtelen...na mindegy.

Abba nem gondol bele az a sok ember, aki minket megszól hogy úgy érezzük ill. érzem hogy én vagyok a legutolsó megvetett kis porszem a világon, hogy a saját hazámban ennyit nem tehetek meg az vicc. Belehalnak az emberek ha megfogom a szerelmem kezét? Az a mély gyűlölet és megvetés amit látok az arcokon ha végig sétálnánk az utcán a párommal az elkeserítő. És akkor a sok beszólás amelyek egyike olyan mocskos hogy azt érezzük hogy kutyaszaros bakanccsal gázolnak a lelkünkbe.

Én nem sajnáltatom magam, én nem nyavalygok...tegyétek meg, eddig is megtette mindenki és meg is fogja nem is érdekel már az egész. Azt sem értem végül is miért szóltam hozzá a kérdéshez...elnézést ezért is.

2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"buszmegállóban időtöltési céllal smárolni, "


és az utóbbi egy évben mennyi meleget láttál ezt csinálni? csak egy számot mondj.

2013. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10:21 0-t, de ha alaposan elolvasod az idézett választ, abból is kiderül.
2013. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!