Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo fiúk! Ti milyen síkosítót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo fiúk! Ti milyen síkosítót és milyen labdacsot használtok randi előtt?

Figyelt kérdés
Én is homoszexuális vagyok és randi előtt általában 1 órával, 3-szor csinálok beöntést! Síkosítást meg ez után és utána indulok el. Érdekel, hogy mások ezt, hogy oldják meg? Gondolom nem csak én végzek előtte magamnak beöntést!

2013. nov. 11. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Öklözőzsirt és teniszlabdacsot.
2013. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hú de jó , hogy nem éppen most vacsoráztam , megúsztam egy hányást áhhh
2013. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

amire ilyen előkészületek kellenek, az nem egy randi.

hanem egy hímringyó vagy.

2013. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Úgy tudom, hogy sok fiú beszippant valami RUSH nevű cuccot, amitől ellazulnak az izmok pár pillanatra. De nem hiszem, hogy ettől síkos lesz, csak nem fáj.
2013. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es. Szia!


Én erről nem hallottam semmit! Vannak passzívok és vannak aktívok. Jómagam passzív vagyok, a női szerepet vállalom. Engem dugnak én nem dugok! Én szopok, engem nemigen szopnak!

Úgy szoktam, hogy beöntés után, síkosítok és van egy átlagos 18cm4cm-es dildóm, azzal tágítok, utána meg egy vastagabbal, 5-6cm átmérőjűvel!


Egy ilyen randi részletesen, hogy történik írj privit és leírom, ha érdekel! Ez sokkal lényegretörőbben megy, mint a heteróknál. Itt ritkán van előtte vacsora, beszélgetés, romantika..meg egyéb.

Egy példát írok, a randimról:Megbeszélünk egy helyet és időt....na már itt is gondok szoktak lenni, mert sokan a találkozó előtt 1-2órával lemondják a randit!

De, vegyünk egy példát! Megérkezek egy kieső, sötét helyre, parkba..ott van a partner is...mondom neki:

-Szia!

-Itt csináljuk? A számba élvezel? Hoztál gumit?


Bemegyünk a fák közé, lehúzza a sliccét, előveszi a farkát én meg letérdelek és szopom!

Ha dugni is akar, leveszem a nadrágom, alatta combfix harisnya van és behajolok előtte...

2013. nov. 11. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Én szívesen ismerkednék veled. Ha gondolod írj
2013. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

ez nem egy randi, hanem knrvaként használnak.

egy elso randi így néz ki melegek kozott:


- találkozás

- mosoly/kézfogás

- bemutatkozás

- ismerkedes a vacsora/seta kozben

- még tobb ismerkedés

- bucsu

- ha szimpatikusak egymásnak és lesz folytatás, akkor puszi, esetleg csók.

2013. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ja kb a mit a7. irt.

te kedves kérdező egy prosti vagy.

jó én bi vagyok,de soha nem csinálnék ilyet.egyszer volt,de annak igen jó oka volt.

2013. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!