Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik ez, hogy folyamatosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez, hogy folyamatosan, átmenettel mentem át heteróból homoszexuálisba? Fiu vagyok.

Figyelt kérdés

Mindig is heterónak tartottam magam! Egyszer egészen véletlenül kipróbáltam a szopást! Utána szörnyű bűntudatot éreztem. Később megint kipróbáltam, akkor már jobb volt....kezdtem érezni a kéjt, az adrenalint, amikor pasikkal találkoztam és kielégítettem őket! Mára meg, már harisnyában, körömcipőben csinálom! A nőket már szinte "el is felejtettem"!

Ezek szerint teljesen átmentem homoszexuálisnak?



2013. nov. 10. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül? Mentél az utcán, megbotlottál egy kőben és hajléktalanbácsi szervére estél sikoltástól tátott szájjal? :D
2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer egészen véletlenül kipróbáltam a szopást"

Mármint megbotlottál, elestél, és pont úgy estél, hogy a szád valakinek a farkán landolt? egyéb esetben nehezen tudom elképzelni azt, hogy "egészen véletlenül" próbáltad ki. :D

2013. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mára meg, már harisnyában, körömcipőben csinálom"

Akkor nem csak a szexuális orientációd kérdéses, hanem a nemi identitásod is.

2013. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 JohnTitor ***** válasza:
100%
Véletlenül XD
2013. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Ez a "véletlenül", leírom nagyvonalakban, hogy történt! Mindig is visszahúzódó, félénk voltam nem csak a társkeresés terén, hanem az életben is. De, hangsúlyozom tényleg totál hetero voltam. Csak nőket akartam (volna)! Semmi ismerősöm nem volt, discoban is rengeteget próbálkoztam, sikertelenül! Kudarc-kudarc hátán kisért!

Egyszer csak egy ismerkedős sms-s oldalra a tv2. 811.oldalra csak találomra küldtem egy sms-t!

---és lássanak csodát!! Rögtön kaptam kapásból vagy 5 db válasz sms-t!! Ledöbbentem!! Most mi van? Hisz évekig hiába ostromoltam a nőket!! Semmi eredményt nem értem el velük! Most meg itt a fiúk kapásból 5-en is válaszoltak!!


Na, így kezdődött az egész!! Első találkozás, borzasztó nehéz volt, még öklendeztem is egészen amig haza nem értem! Majdnem hánytam!

Mára meg már szinte kívánom a faszt! Női rucikba csinálom!

2013. nov. 10. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésedre a válasz: igen
2013. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tehát transzvesztita vagy, aki a fiúkat szereti, de talán a lányokat is. hát ez van.
2013. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

homók férfiak, bárkivel csinálják. ott lehetsz sikeres


ez nem véletlen. ha öreg leszel ott is fizetned kell

2013. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nyolcas válaszoló! Szerinted nem véletlen, hogy idáig jutottam? Lehet mindig volt bennem valami nőiesség és most tört felszínre.
2013. nov. 10. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
létezik. Homoból heteróba vagy heteroból homóba. Létezik
2013. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!