Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy szeretnék homokos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szeretnék homokos lenni - a barátom is az - de félek, hogy begyullad a prosztatám. Van erre esély?

Figyelt kérdés
trágár kommenteket nem kérek. köszönöm

2013. okt. 11. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
használjatok gumit. ha nem megy ürülék a húgycsövedbe nem gyullad be
2013. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért szeretnél az lenni?minden hátsó szándék nélkül kérdezem..amúgy igen óvszer az fontos
2013. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ez megfordul a fejedben, akkor nem az szeretnél lenni, hanem az vagy ... nem attól vagy homoszexuális, hogy már volt dolgod azonos neművel, hanem ilyen a "beállítódásod"


a prosztatád nem gyullad be, ha nem kapsz valami fertőzést ... a prosztata masszázs orgazmust okoz, ha ez másik farokkal történik és nem egy csaj ujjával, akkor is

2013. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ő...ez nem úgy megy hogy szeretnék az lenni. Vagy így születsz vagy nem. Ez nem ugróiskola hogy csak úgy pattogok a beállítottságok közt. Ennyi erővel én meg hetero szeretnék lenni és csiribú-csiribá az lettem -.-""
2013. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14:29 Na ezt rosszul tudod, a szexuális orientáció messze nem bináris, és bizony változhat is az évek során. Ne te akard már megmondani a kérdezőnek, mit érez.
2013. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, ezzel tisztában vagyok. A probléma ott van kedves utolsó válaszoló hogy a kérdező azt mondta:"Lehet, hogy szeretnék homokos lenni"-Na ilyen nincs ebben benne van három hiba:

1., "Lehet" - Most akkor döntsd el.

2., "szeretnék" - Én is sok mindent szeretnék de ez nem a karácsonyi kívánság, vagy az vagy, vagy nem. Az egy dolog hogy ez változhat de azért ezt már 15-18 éves korra tudni kellene.

3., "homokos" - Homokos akkor vagy ha beleülsz a homokozóba és meghemperegsz. Homoszexuális, meleg az lehetsz.

És mint már mondtam ez nem úgy megy hogy eldöntöm.

2013. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%
Örülj neki hogy nem vagy az, én az vagyok 15 évesen, s küzdök ellene, már 1 hete nem eszek bele vagyok betegedve, ezt akarod te is?
2015. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!