Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden kezdő meleg/bi bizonyta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kezdő meleg/bi bizonytalan és kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés
Én is kezdő vagyok de tudom mit akarok. Mégis sorra futok bele olyanokba akik visszalépnek, stb, ami nagyon rossz érzés mert kiadom magamat, hisz infókat, képet küldök. Jó persze ő is, de értitek. Mind mind hiába. Az órák amiket elchatelek...

2013. szept. 2. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam is ez a helyzet. Próbàlok ismerkedni, megtudnak dolgokat a màsikról, valamilyen szinten kezdi êrdekelni az egyiket a màsik, aztàn egyszercsak vêge, lekopik szêpen a màsik fêl. Vêgül meg ên êrzem szarul magam, mert felesleges volt az addigi idõ ês ismerkedês.
2013. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is most kezdtem, és nekem si volt pár "kudarcom". Aztán mikor kezdtem feladni, egyik társkeresőn megismerkedtem egy sráccal. Végül találkoztunk, pedig úgy tűnt előtte, hogy ő is eltűnt. Végül nagyon jól elvoltunk:) Szóval nem kell feladni, tudjátok: 99 pofon után mindig van egy akinek te kellesz
2013. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok közülük az...És én is sokszor így jártam anno, mint te.
2013. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

szerintem a többség.Én is bizonytalan voltam,de soha nem léptem vissza. Ha már ismerkedek akkor nem hagyom veszni a ráfordított időt.

ha gondolod írj.

2013. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért akadnak kivételek:)
2013. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kiszámíthatóak: visszakoznak.

sajnos.

2013. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem mindenki
2013. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
press play don't press pause
2013. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!