Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » SUB vagy szolga srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SUB vagy szolga srácok! Ti lennétek egy fiúnak is szolgák?

Figyelt kérdés
Én ugyanis kipróbálnám ezt a felállást!

2013. szept. 1. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyunk melegek
2013. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok néger.
2013. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahogy én se! Viszont a szolga szerepben szerintem az a lényeg h bárkivel. Én is csak azért próbálnám ki h fiút alázzak, mert érdekesnek tűnik ez a felállás. Lányokat nem lehet igazán, mert nők!
2013. szept. 1. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel azt akarod mondani, hogy a nők eleve meg vannak alázva azért, mert nők? :o wow...
2013. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem! Azt h nőket nem szívesen alázok, mert nem érzem úgy h egyenlőek az esélyek
2013. szept. 1. 11:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Viszont csak SUB srácok írjanak!
2013. szept. 1. 11:44
 7/11 anonim ***** válasza:
dede csajokkal is egyenlőek az esélyek,főleg ha vezető beosztásban vannak.
2013. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én domináns nő vagyok, és szerintem ÖSSZESSÉGÉBEN egyenlőek az esélyek lányoknál is. Tegyük fel testileg gyengébb (nem én, egy átlagcsaj), de ott tud hagyni, fel tud jelenteni, vagy bele se megy az egészbe.

Viszont sok dom srác azért aláz fiúkat, és először azt hittem, így írod, mert nőket "nem illik".


A sub srácokról írok, hátha tudok segíteni. Általában heterok, de ha van ott nő is, aki megparancsolja, izgató nekik férfit szolgálni. Talán épp amiatt, hogy ez is kellemetlen, nem vágyott dolog, amit az Úrnő miatt meg kell tenniük.

2013. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek fiút alázni. 16/F
2018. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen.

30F

2018. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!