Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Csak én vok aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Csak én vok aki mindig megszívja?

Figyelt kérdés
Több sráccal is leveleztem már, de vhogy tali előtt mindig közbe jön mindnekinek valami. Persze olyan ami reális lehetne, csak mivelm mindig pár órával a tali előtt, így logikusan szerintem csak beparáznak vagy meggondolják magukat a srácok. Csak én járok így? Sorozatban 3 ilyenem volt most:(

2013. aug. 26. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1es, ha csak szidni akarod, felesleges ráírni a kérdésére...

Ne aggódj, nálam is ez van, csak csajokkal...

2013. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne neten ismerkedj! :))
2013. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

igen beparáznak és emiatt mondják le a dolgot.

melegek ők, de még nincsenek felkészülve arra, hogy találkozzanak egy szintén meleg sráccal.

camozatok is levelezés közben és akkor már jobban megismeritek egymást, megnézitek egymást , meg hasonlók és akkor már a tali is összejönn majd, mert tudja ki vagy, hogy nézel ki, hogy nem kell parázni tőled

2013. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Camozás, hetekig levelezés volt!!!
2013. aug. 26. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor tuti a para miatt, más megoldás nincs rá.

nem hiszem , hogy csak szórakozni akartak veled, beparáztak.

én a helyedbe rájuk írnék, hogy most akkor mi van, szeretnének valamit vagy nem:)

2013. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezért nem ismerkedek már neten..
2013. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor hol ismerkedsz? Máshol nem nagyon lehet. Amúgy volt olyan aki mikor képet küldtem azt mondta ok, majd napok múlva találta ki h mégse, pedig kértem ha nem ok mondja egyből, hogy ne legyen az h beleélem magamat....
2013. aug. 27. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:

velem még nem volt ilyen, de lehet csak azért, mert idősebbekkel ismerkedem és ők azért már kevésbé "parásak"...:)

viszont sokszor hallani hasonlót, szóval nem egyedi az eseted, azért ne add fel, lehet egyszer majd kifizetődik:)

2013. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is paráztam. :D

Eddig csak azzal találkoztam akihez nem nekem kellett mennem o:

Akkor is gondolkodtam azon h visszafordulok, de végül is kellemesen sikerültek a dolgok o:

16/f

2013. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy én mentem egy sráchoz, hogy jött hozzám vki, hogy fél útig utaztunk mind2en, de mindig összejött. Amúgy nagyon parás srác vagyok, sokszor gondolkoztam ilyen "randi" lemondásán, de én sosem mondtam le, és egyik srác sem a sok közül, akikkel találkoztam. Nem tudom, minek köszönhetem, talán szerencsés vagyok. :)

15/f/bi

2013. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!