Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszex fiúk! Ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex fiúk! Ti is azt tapasztaljátok, hogy csak szexet keres mindenki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan sráccal találkozni, akit, simi, csók, ölelés, szex érdekel, de a nagyrészük azt első 3-ra annyira nem vevő. Főleg úgy, hogy nem kapcsolatot csak egy ilyen szex "barátságot" keresek. Tényleg gáz amit keresek? Tényleg nagyon kilógok a sorból?

2013. jún. 28. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Férfiak egyszerű jellemek.

nem tudtad?

2013. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
és ezzel most mi a baj? szex és viszlát
2013. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagyok "indiszkrét" megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Anonym

2013. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arról van szó, hogy akik ilyesmire vágynak, azok párt keresnek maguknak, megtalálják és onnantól kezdve nem is keresnek maguknak más partnert, megoldják egymás között :) Akik meg az alkalmi szex hívei, azoknak meg tényleg kevésbé fontosabb ez. Sok közöttük az önelfogadási problémákkal küzdő "heteró" vagy biszex, akik még a gondolatától is irtóznak, hogy egy fiúval kerüljenek ilyen bensőséges kapcsolatba. Ettől függetlenül én pl. kimondottan bújós vagyok, alkalmi kapcsolatban is szeretem az ilyesfajta intimitást.
2013. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!