Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én vagyok ilyen? O_o

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen? O_o

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy mindenki jön azzal h a melegek mennyire undoritoak meg ilyenek.... nah szerintem meg aranyos, mármint annyi béna szinjáték van mar szerelem téren, de hogy ha ők be merik válalni, akkor az igazi :3 félre ne értsetek én hetero vagyok, csak nem nagyon vágom h miért kell kiközösíteni másokat ilyen dolgok miatt.... love is love !!!  ti mit gondoltok ?

2013. jún. 14. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy ez hülye és gusztustalan dolog.. szerintem ez tökre elfogadhatatlan és felháborító.. csak abba gondolj bele, hogy régen miért nem volt melegfelvonulás.. csak az a baj, hogy ma mindent el kell fogadni, mert téged erre ráköteleznek, ha meg ócsárolod az ilyeneket, még téged büntetnek meg érte.. vállalják be, amit tesznek, de kürtöljék szanaszéjjel.. és egyébként az a felháborító, hogy téged büntetnek meg érte, holott őt kéne, hogy ilyen gusztustalan dologgal állítja meg a fejlődést ( mert most ez a divat címszóval ).. vannak szülők, akik ezt elfogadják, de magam részéről, ha szülő lennék, inkább szégyellném magamat...
2013. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

cuki. nem foglalkozom vele.


jó a neved :D

2013. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te el viseled őket, más nem, vki leszrja őket. Most kit érdekelsz?
2013. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem teljesen mindegy ki kihez vonzódik, amíg nem bánt másokat vele.


18/L

2013. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy lányként sose értettem pl hogy ha 2 lány smárol az 'szexi', de ha 2 fiú az 'undi', ha meg egy fiú meg egy lány, akkor jön a 'miért kell mindenki előtt?????'...


én hetero vagyok, de ha más nem, akkor az nem az én dolgom...

szerintem nem aranyos, de nincs semmi közöm hozzá, ha boldogok, legyenek együtt


"love is love" :D

2013. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kb. lesz.arom.
2013. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak Te vagy ilyen, de a homofóbok mindig hangosabbak.
2013. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából több oka lehet a kiközösítésnek:

A butaság,hogy aki más,az már rosszabb,értéktelenebb.

Az irritálás,hogy rengeteget feltűnősködnek,konkrétan felvonulgatnak,ha valaki haragszik,egyből azt hiszik,hogy azért,mert ő más irányultságú.

A férfi/női szerep látszólagos nem be teljesítése,hogy sokan úgy érzik,hogy egy férfi akkor férfi,ha pl kocsmázik,bagózik,és nőkkel dug.Közben meg a jellem,a felelősségteljes döntések tesznek valakit férfivé.

Én nem vagyok meleg,és engem is irritál sokszor,a sok felvonuló barombi.De a tisztességes,beolvadó fajta nem zavar.Ez épp ugyanaz,mint a cigány kérdés.

2013. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én pl ugyan így gondolom, szerintem nagyon cukik. Bár az érdekelne hogy a kérdező fiú-e vagy lány.^^ ~Love is love~
2015. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!