Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valaki meleg?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy fiút, nem tudom eldönteni, hogy meleg-e. Elég nőiesen viselkedik, vagy nem is nőiesen, csak nincs benne semmi agresszivitás és végtelenül kedves. Ja és, nem néz ki férfiasan.

De ezekből azért még nem biztos, konkrétan meg nem akarom megkérdezni, annyira még nem vagyunk jóban.



2013. jún. 11. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
xD én sem vagyok agressziv és ha megborotválkozom én is nőiesen nézek ki sajnos de ettől még nem vagyok meleg, hogy nem üvöltözök hanem kedves vagyok :))
2013. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy kérdésem? Vonzódsz hozzá?

Am lehetséges, hogy neked úgy jön le, van egy hasomló ismim ne félj mikor agresszívnak kell lenni akkor oda ver rendesen.

A rendes fiúk rendes fiúk, ki kell őket ismerni, ezeket a srácokat sokszor azért értik félre mert nem az átlag parasztok.


Még 1 kérdése, am mit takar az h nőies? viselkedés? gesztikulálás, megjelenés?

2013. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, vonzódom :D Megjelenésre talán, bár mostanában ez nem igazán jelent semmit, meg ő még fiatal. Meg pl. a szóhasználata miatt gondoltam. Mondjuk angol, szóval nem tudom, de ilyeneket mond, hogy dear meg love, és láttam már, hogy melegek szokták az ilyesmi szavakat megszólításnak használni. (nem tudom, ez így mennyire érthető)
2013. jún. 11. 18:42
 4/5 kovpet ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, sokan még magukról sem tudják sokáig.

Viszont ha angol, akkor talán nem szorong annyira mint egy magyar meleg. Kérdezz rá esetleg.

2013. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez csak az én megfigyelésem-e, de én úgy veszem észre hogy a melegek nem annyira az arcmimikájukra hagyatkoznak hanem inkább a kezükkel mutogatnak (persze vannak kivételek)Kérdezd meg tőle diszkréten hogy homofób-e és ha nem akkor még diszkrétebben kérdezz rá hogy hetero-e? (tudom hogy ez a kérdés még 2013-as de ha valakit érdekelne még ez akkor ezt azoknak is írom ^^ )
2015. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!