Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti a lányt választanátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a lányt választanátok vagy a fiút szexre?

Figyelt kérdés

Lány: [link]


Fiú: [link]


Nem tudom, hogy ki hetero, ki meleg és ki biszex. Shemale fiúktól nem kell undorodni!De, részemről, ha választani kellene a két kép közül a fiút választanám. Sokan "elvakult" heterónak tartják magukat, de szerintem ne húzzunk éles határvonalat az identitás köré!

Új-Zealand környékén, Thaiföldön rengeteg ilyen női rucis fiú van és már ladyboyok is vannak sokan óceánjárókon és repülőgépeken is!

A képen látható fiúval még járnék is!



2013. máj. 21. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Te nem vagy normális!
2013. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy az alsó az pöc.sös néni?Szerintem bevállalnám:D 19/L
2013. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
beteges hogy ilyeneken jár az eszed.
2013. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Meleg vagyok. A ladyboyt választanám... Nem azért, mert az van a lábai közt, hanem mert szimplán ő néz ki esztétikusan, az első leányzó ellenben összetörné a csontjaimat...
2013. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább egy normális lányt választanék szexre.
2013. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a fiút! :)
2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Látom,sokan köztük én is a fiút választanánk szexre, még egy lány is jelentkezett!

Így van, nagyon szexis ez a fiú, régen láttam ilyen idomokat, hajat, szemeket és kisugárzást! Még járnék is vele mindenhova.


Erre sokan rájönnek és kifejezetten ladyboyokat kérnek utaskísérőknek hajókon, repülőgépeken.

Európában még ez a stílus nem annyira terjedt el, mert a "kocka csak hetero vagyok" hozzáállás hódít! De, bízom benne, hogy ez a szexuális "konzervatívizmus" nem lesz örökké és sok ladyboy lesz nálunk is!

2013. máj. 21. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nos én már mind ketött tapasztaltam és a férfi végbél sokal csuszosabb sokall melegebb sokal joban beszipantya a farkad meg nem olyan büdi a fiúknak a fenekük mint a lányoké....bi szex pasi apátiról xdxd
2013. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
egyiket sem, egy férfit vagy egy izmos helyes fiút választanék 25/f
2013. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hááát...kövezzenek meg érte, de én ezt a fiút választanám, ha muszáj lenne egy 150kg-os lány és ő közte választani!

[link]


Szerintem sok heterónak is ki kellene próbálnia, nyitniuk a világ felé, elbeszélgetni velük és akár közelebbi bensőségesebb kapcsolatot kialakítani, transzvesztitákkal, transzszexuálisokkal és shemale-okkal!

2013. máj. 22. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!